Близько 50 вагонів з небезпечними речовинами зійшли з рейок і спалахнули в США

Аварія потяга з 50-ти вагонами викликала велику пожежу та евакуацію в Огайо, США. Вантажний потяг перевозив небезпечні, легкозаймисті речовини, у тому числі вінілхлорид.

Про це повідомляє агенство AP.

Вагони зійшли з рейок увечері 3 лютого в Огайо, неподалік кордону штату Пенсільванія. В результаті аварії речовини, що перебували в потязі, спричинили вибух і велику пожежу. На місце прибули пожежники та представники з органів федеральної влади, які вже почали розслідування, щоб з’ясувати причину надзвичайної події.

Відомо, що поїзд перевозив різні хімікати з Медісона, штат Іллінойс, до міста Конвей, штат Пенсільванія. Про це повідомив у суботу залізничний оператор Norfolk Southern. Інформації про постраждалих та причини НП не надходило. Вагони заблокували дві залізничні колії. Інтенсивність вогню зменшилася, але повністю пожежа поки що не згашена. За даними ЗМІ, місцевих мешканців, чиї будинки знаходяться поряд із місцем пригоди, евакуювали. Влада вирішила евакуювати населення в радіусі 1,6 кілометра від місця аварії. Решта жителям міста заборонено виходити на вулицю.

З більш ніж 100 вагонів поїзда у 20-ти перевозився вінілхлорид, — повідомило NTSB у суботу ввечері. Продукти горіння цієї речовини небезпечні для навколишнього середовища, сама ж речовина отруйна і легкозаймиста. Які саме вагони, що містять вінілхлорид, були пошкоджені, з’ясовується. Відомо про один такий вагон, проте голова місцевої пожежної охорони Кіт Дребік запевнив, що в ньому працюють механізми, що запобігають витоку.

Про число жертв і постраждалих внаслідок пригоди наразі нічого невідомо.

Вінілхлорид – це безбарвний газ. Речовина є надзвичайно вогне- та вибухонебезпечною, виділяє при горінні токсичні речовини: чадний газ, хлороводень, фосген. Також є сильною отрутою, що спричиняє на людину канцерогенну, мутагенну та тератогенну дію.

За даними Національного інституту онкології, вінілхлорид, що використовується при виготовленні різних пластикових виробів, пов’язаний із підвищеним ризиком раку печінки та інших видів раку. Федеральні чиновники заявили, що вони також стурбовані іншими потенційно небезпечними матеріалами, які перебували у поїзді.

Світлина: кадр з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Близько 50 вагонів з небезпечними речовинами зійшли з рейок і спалахнули в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *