Частка американців, які працюють з дому, впала до найнижчого рівня з початку пандемії COVID-19 

Частка американців, які працюють вдома, впала нижче 26% за новими даними перепису, це найнижчий рівень з початку пандемії. Зараз у США лише 7 штатів, де понад третину робочої сили щотижня працюють вдома.

26%, тобто ще кожен четвертий американець працює онлайн – але тенденція така, що роботодавці закликають працівників до повернення в офіс.

Менш ніж у 26% домогосподарств США все ще є хтось, хто працює віддалено принаймні один день на тиждень, що різко знизилося порівняно з піком на початку 2021 року (37%), згідно з двома останніми дослідженнями щодо домогосподарств Бюро перепису населення. Лише в семи штатах плюс Вашингтон, округ Колумбія, рівень віддаленої роботи перевищує 33%, — свідчать дані, у порівнянні з 31 штатом і округом Колумбія в середині пандемії.

Віддалених працівників роботодавці звинувачують у зменшенні прибутків, а пільги від дистанційної роботи, які вони отримали на початку пандемії, коли ринок праці був на їх користь, вичерпалися. Деякі компанії, як-от Goldman Sachs Group Inc., тепер очікують повернення до традиційних п’яти робочих днів в офісі.

На рівні штату дані вказують, що в усіх 50 штатах відсоток дистанційних працівників знизився з максимумів пандемії. Але нерівномірність темпів їхнього зниження свідчить про те, що ця тенденція не має єдиного чіткого пояснення, а натомість є результатом суміші міграційних, соціально-економічних, гендерних і расових факторів і, можливо, навіть політики — демократичні штати, як правило, мають вищі ставки віддаленої роботи, ніж республіканські.

Штати, де рівень віддаленої роботи впав майже вдвічі до мінімуму після пандемії, включають Міссісіпі та Луїзіану, які не змогли широко застосувати віддалену роботу через залежність від особистих галузей, таких як виробництво нафти та газу, а також штатів із білими комірцями, які вітали дистанційку, наприклад Каліфорнія та Коннектикут.

Під час пандемії працівники Нью-Йорка втекли до таких міст, як Гринвіч, штат Коннектикут, що спричинило бум продажів житла та віддаленої роботи. Тепер вони, можливо, не повертаються, але їздять на роботу в місто. Оскільки рівень роботи з дому в Коннектикуті впав — до 28% з піку на початку 2021 року в 46% — середня кількість пасажирів на залізничних лініях Metro-North, які сполучають штат із Нью-Йорком та його офісами, зросла — до піка, приблизно на 70% порівняно з рівнем до пандемії, порівняно з лише 20% на початку 2021 року.

Останні дані перепису також підкреслюють, що попит працівників на віддалену роботу перевищує кількість компаній, які її пропонують. Відповідно до даних LinkedIn, зібраних для Bloomberg, у 157 найбільших метрополітенах США більш ніж половина заявок на роботу стосувалися повністю віддалених або змішаних посад у серпні, але, згідно з даними Indeed, з початку 2022 року кількість оголошень про такі вакансії скорочується. Згідно з даними LinkedIn, у штаті Колорадо, який широко вважається місцем для роботи з дому та одним із небагатьох штатів, де цей показник перевищує одну третину, у серпні 76% заявок на роботу в Колорадо-Спрінгс стосувалися повністю віддалених або змішаних посад.

Деякі регіони використовують цей дефіцит. Згідно з даними Pulse, штат Алабама, де рівень роботи з дому становить лише 15%, пропонує 10 000 доларів віддаленим працівникам, які переїжджають у північно-західний район штату Шолс. Цього року програма залучила приблизно стільки ж заявок, скільки за весь 2021 та 2022 роки разом – близько 3400.

У Вашингтоні, округ Колумбія, де урядові бюрократи не хочуть повертатися до своїх офісів, рівень дистанційної роботи перевищує 50%, — свідчать дані. Подібним чином у Сіетлі, Бостоні та Сан-Франциско показники були близько або вище 40%.

За даними охоронної фірми Kastle Systems International LLC, середня відвідуваність офісів у десяти великих містах США залишається приблизно на 50% від рівня до пандемії, що не вище, ніж на початку 2023 року.

Читати також:

Робота в США 2023: корисні онлайн-сервіси з пошуку роботи для іммігрантів з України

Корисні онлайн-сервіси у США: медична допомога, робота та житло

Чи заважає акцент влаштуватися на роботу за кордоном?

Втеча з великого міста — переселення американців з мегаполісів у містечка та передмістя

Найбільш популярні розмовні мови в США (після англійської та іспанської)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Частка американців, які працюють з дому, впала до найнижчого рівня з початку пандемії COVID-19 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *