Через масові пограбування в Лос-Анджелесі припинять курсувати потяги (+Відео)

Union Pacific повідомяє, що разом зі своїми клієнтами – UPS та FedEx, вивчає можливості перебудови маршрутів в обхід округу.

Американська залізнична корпорація Union Pacific надіслала лист окружному прокурору округу Лос-Анджелес Джорджу Гаскону, в якому інформує, що може припинити свою діяльність в окрузі, оскільки місцева влада не бореться зі чимраз вищим числом крадіжок в залізничному транспорті та мародерством.

Про це пише інтернет-ресурс Silicon ValleySkip.

В окрузі Лос-Анджелес розташований портовий комплекс Лос-Анджелес/Лонг-Біч — найбільший контейнерний порт США, до нього примикає величезний комплекс складів та логістичних терміналів, що отримав назву The Inland Empire.

Union Pacific повідомляє, що за період із грудня 2020 року до сьогодні кількість кримінальних крадіжок в залізничному транспорті в окрузі Лос-Анджелес збільшилася більш ніж на 160%, що є абсолютним рекордом.

У деякі місяці протягом цього періоду кількість крадіжок зросла більш ніж у 3 рази, а у жовтні 2021 року зростання до рівня аналогічного періоду 2020 року було майже п’ятикратним. При цьому зросла не лише кількість крадіжок товарів, а й збройних нападів та пограбувань співробітників UP. У середньому щодня в окрузі відбувається понад 90 крадіжок із вантажних контейнерів.

UP оцінила свій прямий збиток від зростання злочинної активності в окрузі за 2021 рік у 5 млн доларів. Ця сума не включає шкоди, заподіяні вантажовласникам та збитки від збільшення операційних витрат.

Компанія повідомила, що в ситуації, що склалася, її клієнти, включаючи UPS і FedEx, прагнуть мінімізувати обсяги залізничних вантажоперевезень через регіон, у зв’язку з чим залізнична корпорація вивчає можливості перебудови своїх маршрутів в обхід округу Лос-Анджелес.


Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Через масові пограбування в Лос-Анджелесі припинять курсувати потяги (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *