Через наплив мігрантів на кордоні США та Мексики запровадили надзвичайний стан

За прогнозами федералів, кількість мігрантів у середу, 21 грудня, зросте з 2,5 тисячі до 6 тисяч осіб.

Мер Ель-Пасо Лісер запровадив режим надзвичайного стану у зв’язку з мігрантами»,- передає The Texas Tribune.

Мер американського міста Ель-Пасо, розташованого на кордоні з Мексикою, Оскар Лісер запровадив режим надзвичайного стану через наплив мігрантів.

Він пояснив, що, за прогнозами федеральних партнерів, кількість мігрантів у середу, 21 грудня, зросте з 2,5 тисячі до 6 тисяч осіб.

— Коли я запитав, чи зможуть вони впоратися з цим, відповідь була «ні». Коли я отримав таку відповідь, це означало, що я маю діяти негайно», — зазначив Лісер.

У мерії міста зазначили, що такий захід сприятиме залученню більшої кількості ресурсів для вирішення ситуації, які, зокрема, будуть спрямовані на притулки для мігрантів та забезпечення роботи правоохоронців.

Уточнюється, що у місті значно зросла кількість мігрантів, що ночують на відкритому повітрі, попри прохолодну погоду.

Наприкінці листопада лідер республіканської меншини в американській палаті представників Кевін Маккарті закликав розмістити війська на кордоні США з Мексикою. Він зазначив, що ситуація є настільки складною, що потрібне розміщення військових разом із прикордонниками, щоб мати можливість конкурувати з картелями.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *