Число створених робочих місць у США у грудні становило 199 тис. 

У Міністерстві праці США випустили звіт про стан справ на ринку праці за грудень поточного року. Згідно з дослідженням, середня заробітна плата зросла на 0,6%, до 31,31 долара за годину. 

Згідно з документом, кількість чистих створених робочих місць за звітний період становить 199 тис. при очікуваних 440 тис. Листопадовий показник переглянуто з 210 тис. до 249 тис. 

Рівень безробіття у грудні знизився на 0,3%, до 3,9%. Середня кількість відпрацьованих годин на тиждень не змінилася і залишилася на рівні 34,7. При цьому,  зниження безробіття було зумовлене значним приростом робочої сили, зі збільшенням кількості зайнятих на 1,1 млн. 

Це дозволило збільшити співвідношення чисельності робочої сили до чисельності населення (participation rate) та чисельності зайнятих до чисельності населення (employment ratio) до максимальних значень з лютого 2020 р., хоча ці дані поки що не досягли “доковідних” значень.

Інша частина звіту Міністерства праці США показує досить успішне відновлення зайнятості у листопаді за показниками рівня безробіття та participation rate. Число зайнятих поки що на 3,9 млн нижче, ніж до пандемії, проте 18,5 млн робочих місць вже відновилося на ринку праці, а повернення тих, хто залишився, утруднюється через структурні зрушення і проблеми з пропозицією робочої сили. 

Початкове зміцнення долара до євро змінилося поверненням показника приблизно до 1,13.


У роздрібній торгівлі кількість робочих місць скоротилася на 20 тис., триває чистий відтік робочих місць у держсекторі (-25 тис.). Різко скоротився приріст робочих місць у галузі Leisure and Hospitality (+23 000 проти +170 000 у жовтні), до якої належать готелі та ресторани. Також слабкий приріст зайнятості відзначається в освіті та охороні здоров’я. При цьому стійкий приріст робочих місць зберігається у професійних та ділових послугах (+90 тис.), транспорті та складському господарстві (+50 тис.), будівництві (+31 тис.) та промисловості (+31 тис.). 

Рівень безробіття та рівень участі населення у робочій силі

Джерело: Міністерства праці США

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Число створених робочих місць у США у грудні становило 199 тис. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *