Чоловік спробував застрелити пастора під час проповіді в церкві Пенсильванії

У неділю 5 травня богослужіння в церкві Ісуса в місті Норт-Брэддок, Пенсильванія, було раптово перерване, коли чоловік дістав зброю та спробував застрелити пастора прямо під час проповіді.

За даними поліції штату, 26-річного Бернарда Полайта з Брэддока звинувачують у спробі вбивства пастора Гленна Джермані. Відеозапис трагічного інциденту, зроблений церковним дияконом, показує, як під час служби чоловік раптово наставив пістолет на проповідника.

«Я не міг повірити, що це відбувається насправді, — розповідає пастор Джермані. — Але якимось чудом зброя дала осічку і жодного пострілу не пролунало. Це справжнє Боже провидіння».

У критичний момент церковний диякон Кларенс Макколістер кинувся на озброєного чоловіка й повалив його на підлогу. «Я просто зрозумів, що мушу діяти й зупинити це», — пояснює свій героїчний вчинок Макколістер.

Пастор і диякон змогли втримати Полайта до прибуття поліції, після чого його взяли під варту. Згодом у розмові з Джермані затриманий визнав, що «чув голоси в голові» й саме це спонукало його спробувати застрелити священника.

«Полайт явно має психічні розлади, — наголошує Гленн Джермані. — Він попросив вибачення, і я пробачив його, але це все одно важко осмислити та прийняти».

Особливо травматичним інцидент став для 14-річної доньки пастора, яка була присутня на службі. «Найважче було бачити, як вона зламалася від шоку та розпачу, — ділиться Джермані. — Я мусив залишатися сильним заради неї».

Попри жахливий випадок, священник сподівається використати цю історію, аби привернути увагу парафіян до проблеми психічного здоров’я. «Психічні розлади — це реальність, з якою стикаються люди, і ми маємо це визнати й допомагати одне одному», — наголошує він.

Полайту висунуто звинувачення у замаху на вбивство та низці інших злочинів. Слідчі органи також розслідують інцидент зі смертельним пострілом у будинку, де мешкав затриманий.

Джерело: CBS News

Читати також:

Стрілянина в Шарлотті: 4 поліцейських загинули під час затримання злочинця

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *