Чоловікові на Алясці вдалося зняти день і ніч одночасно (+Відео)

Ось таке надзвичайно природне явище вдалося зняти жителю Аляски. Дві протилежності, які ніколи не сходяться, таки зустрілися. День і ніч!

Відео зафіксувала надзвичайно красивий захід сонця з одного боку і повний місяць у темряві з іншого боку. Знято відео на півночі в Алясці.

Ці дві протилежності, які ніколи не сходяться, таки зустрілися. І таким, незвичайним чином.

Як називається це явище в астрономії?


Аляска — це справжня дика Північ: засніжені гірські вершини, хвойні ліси, безкраї простори, крижані швидкі річки та кришталево чисті озера. Тут можна спостерігати також рідкісні природні явища, такі як Білі ночі (Полярний день), Північне сяйво, Полярна ніч.

Це явище, що зафіксовано на відео ознаменує, що на Алясці настала Полярна ніч, і повністю сонце зійде лише наприкінці січня.

Явище за Полярним колом відоме як «Полярна ніч», коли минають місяці, коли сонце ненадовго здіймається над горизонтом. Що далі на північ від полярного кола, то довшою стає «Полярна ніч».

Газета Washington Post описує це так: «Через нахил Землі вздовж своєї осі регіони Полярного кола можуть залишатися спиною до Сонця протягом кількох днів, тижнів або навіть місяців. Зворотне трапляється влітку, коли яскравість панує 24 години на добу».

З останніх днів листопада до перших днів січня в Уткягвіку згущується часткова темрява, яка дає лише світло на кілька годин.

«Коли сонце опускається на шість градусів нижче за горизонт, сонячного світла все ще достатньо, щоб бачити об’єкти зовні, і люди можуть займатися деякими видами діяльності».

До кінця цього місяця в цьому регіоні Аляски може бути до шостої години тьмяного світла, але згодом світловий день зменшується. На Різдво буде лише три години тьмяного світла, а решта дня буде темною. На 23 січня сонце буде видно на горизонті.

Дика Аляска

До Аляски літають такі авіакомпанії, як Alaska Airlines. До речі, повітрям пересуватися зручніше і дешевше чим всередині самого штату.

Автобусом

З різних міст Канади автобусом можна доїхати до міста Уайтхорс, розташованого в Юконі, автобусами компанії Greyhound Canada. Своєю чергою, з Уайтхорса можна доїхати до Фербанкса чи Анкориджу.

Автомобілем

Автомобілем на Аляску можна дістатися тільки з Канади та США. Деякі компанії, що здають на Алясці автомобілі в оренду, пристосувалися видавати їх для пересування тільки в один кінець — в штат перед літнім періодом і після. Компанії, що займають орендою машин на Алясці: Hertz, Avis, Thrifty, Dollar, Budget, Enterprise, Alamo, National.

Поромом

Водою зі США або Канади до Аляски можна дістатися на круїзних лайнерах, що йдуть в портові міста Сьюард або Утіттієр. Кораблі відпливають із таких міст, як Сіетл та Ванкувер.
Компанія Alaska Marine Highway має рейси на поромах з Беллінгхема до Вашингтона, що йдуть по Внутрішньому Проходу в Хейнс. Щоб скористатися ними, варто запланувати подорож наперед: місця на них швидко закінчуються.

Читати також:

Варто відвідати: 25 найбільш дивовижних гірських міст Америки

На Алясці зафіксували аномальну температуру (+Фото та відео)

США: через страйк пілотів скасовано 120 рейсів

До Аляски приїхали перші біженці з України

Військові кораблі Китаю та Росії з’явилися поблизу АляскиСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Чоловікові на Алясці вдалося зняти день і ніч одночасно (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *