Ціни на бензин у США оновили історичний максимум

У США продовжується зростання цін на бензин, показники вкотре оновили історичні максимуми. Бензин подорожчав до 4,5 доларів за галон – це близько 4 літрів.

Про це повідомляє DailyMail.

За даними Американської асоціації автовласників США (AAA), середня вартість галона (3,785 літра) бензину досягла 4,5 долара США, перевищивши колишній рекорд 4,4 долара.

Тим часом деякі штати, такі як Каліфорнія, Вашингтон, Невада і Гаваї, повідомляють про зростання цін до 5,98 долара.

Збільшення ціни на пальне відбувається на фоні конфлікту в Україні, який значно впливає на вартість сирої нафти, яка досягла 114,20 долара за барель. Це у поєднанні зі зростанням інфляції в США на 8,3 відсотка, і водіям доводиться витрачати понад 100 доларів, щоб заповнити повний бак майже у третини країни, враховуючи, що середня ціна бензину торік становила 3,04 долара за галон.

Підвищення вартості палива відбувається на тлі зростання світових цін на нафту, попри спроби Білого дому протистояти цій тенденції.

Вартість ф’ючерсів на нафту марки WTI з постачанням у липні зростає у п’ятницю на $0,37 (0,33%), до $112,58 за барель.

«Нафта торгується у вузькому діапазоні, реагуючи з одного боку на жорсткість грошово-кредитної політики, а з іншого — на дефіцит ринку палива, — зазначив аналітик Saxo Bank Оле Хансенс. — Це підтримає ціни на пальне, які вже досягли рекордних рівнів у всьому світі».Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *