Последние новости
Ціни на житло в США досягли рекордно високого рівня у 2021 році», — Національна асоціація рієлторів 

Середня ціна на житло становить 346,9 тисячі доларів, що на 16,9% більше, ніж у 2020-му році і є найвищим показником із 1999 року. Продажі житла досягли максимуму з 2006 року: загалом було продано 6,12 мільйона будинків, що більше у порівнянні з 2020 роком на 8,5%.

Економісти зазначають, що минулого року відбувся значний приріст добробуту домовласників.

До речі, попит інвесторів на комерційну нерухомість у США також різко пішов вгору. 

«Ринок житла продемонстрував разючі результати минулого року, коли й продаж, і ціни зросли. До кінця 2021 року будинків на продаж було менше, ніж будь-коли — на ринку значилося всього 910 об’єктів, станом на кінець грудня», — сказав головний економіст NAR Лоуренс Юн.

Юн очікує, що загальний річний обсяг продажів житла трохи знизиться у 2022 році, оскільки ставки за іпотечними кредитами зростають. Але він додає, що зростання зайнятості та постійний попит є переконливими ознаками того, що ринку не загрожує крах. 

«Я очікую, що ціни на житло зростатимуть помірно – на 3-5% у 2022 році, а потім аналогічним чином у 2023 році, коли на ринок надійде більше пропозицій. В тому числі завдяки новому будівництву, яке в грудні зросло».

Продаж. Через брак запасів продажу окремих будинків, включаючи будинки на одну сім’ю, тау-нхауси, кондомініуми та кооперативи, продажі впали на 4,6% у грудні у порівнянні з листопадом та на 7,1% щодо показника минулого року.

Продажі будинків у ціновому діапазоні $100 000 — 250 000 у грудні знизилися на 23,2% у порівнянні з минулим роком. Тим часом згідно зі звітом, угоди з об’єктами вартістю від $750 000 до $1 мільйона зросли на 32,2%, у порівнянні з минулим роком. Така тенденція пояснюється нестачею на ринку нерухомості  більш доступної пропозиції.

Джерело: CNN 
Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *