Cкільки українців переїхали до США через війну?

Українці, які рятуються від війни у США, можуть скористатися програмою United for Ukraine. Так до країни вже за цією програмою приїхали понад 80 000 осіб.

Про це повідомляє Імміграційна служба США у новому звіті.

Скільки українців переїхали в США

Програмою United for Ukraine скористалися близько 82 000 українців. Підтверджених заявок на участь у програмі – близько 177 000.

До її початку кордон із країною можна було перетнути лише за гуманітарною візою через Мексику. Про цей досвід читайте за посиланням.

Програма від уряду США дозволила українцям легально перебувати у країні протягом двох років. Для цього переселенців має прийняти спонсор – людина, яка візьме на себе всі фінансові витрати, пов’язані із перебуванням тут.

Хто такий спонсор та як його знайти

Спонсорами у програмі United for Ukraine можуть бути: 

  • громадяни Сполучених Штатів;
  • люди, які мають там офіційний дозвіл на проживання або гуманітарний пароль.

Для пошуку варто скористатись платформою Welcome Connect. Для цього потрібно заповнити профіль і почати спілкуватися зі спонсором. 

Детальніше читайте за посиланням.

Раніше, в серпні 2022 року представник міністерства внутрішньої безпеки США розповів, скільки українців було прийнято у країні за різними програмами за останні 5 місяців.

Як заявив чиновник, за низкою програм, включаючи Uniting for Ukraine (Об’єднуючись для України), Сполучені Штати з березня прийняли понад 100 000 українців. Більшість із них мають тимчасовий дозвіл на перебування в США.

У цифрах, станом на серпень: майже 47 000 українців в’їхали до Сполучених Штатів за тимчасовими або імміграційними візами. Близько 30 000 прибули через приватне спонсорство, а понад 22 000 прибули через американо-мексиканський кордон. За словами речника відомства, Міністерство внутрішньої безпеки продовжить приймати українців у найближчі тижні та місяці відповідно до зобов’язання президента США Джо Байдена.

Щонайменше 14,5 млн осіб покинули Україну після того, як Росія розпочала своє неспровоковане вторгнення”, — заявили в ООН.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *