Цукерберг розкритикував Apple

Засновник соціальної мережі Facebook (належить компанії Meta) Марк Цукерберг критично висловився про політику компанії Apple щодо контролю над додатками.

Про це Цукерберг заявив на щорічному саміті New York Times DealBook Summit, відео виступу опубліковано на офіційній сторінці газети у Twitter.

«Якщо ви подивитеся на актуальні комп’ютерні платформи — Windows, Android, iOS, то Apple стоїть окремо як єдина, де одна компанія контролює, яким програмам опинитися на пристрої», — заявив Цукерберг.

За словами керівника Meta, така політика шкодить не тільки користувачам, а й розробникам програмного забезпечення, які співпрацюють з Apple. Цукерберг вважає, що через жорсткий контроль переважна частина прибутку в мобільній екосистемі Apple дістається саме IT-гіганту, а не розробникам.

Цукерберг також зазначив, що політика Apple відрізняється від політики інших технологічних гігантів, включаючи Microsoft і Google, які дозволяють завантажувати програми на пристрої, якщо вони недоступні в магазинах програм.

«Той факт, що компанії повинні постачати свої програми виключно через платформи, які контролюються конкурентами, — це конфлікт інтересів», — сказав він.

Варто зазначити, що бізнес онлайн-реклами Meta сильно постраждав цього року через зміну в політиці відстеження додатків Apple. Поряд із макроекономічними проблемами зміни Apple призвели до того, що Meta втратила дві третини своєї вартості.

Коментарі Цукерберга пролунали через кілька днів після того, як новий власник Twitter Ілон Маск розкритикував Apple, стверджуючи, що компанія погрожувала видалити програму соціальної мережі з магазину програм AppStore.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Цукерберг розкритикував Apple

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *