Держдепартамент США розпочав евакуацію дипломатів із посольства в Україні

США масово відкликає своїх громадян з України через загрозу військових дій з боку Росії.

Держдеп дозволив добровільно залишити територію України усім найманим співробітникам посольства США та їх сім’ям.

У разі ескалації конфлікту України з Росією США може не встигнути вивести своїх громадян», — повідомляється на сайті відомства.

Проте, посольство США в Києві продовжує свою роботу. У країні залишається працювати тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін.

Жителів Америки застерегли від подорожей в Україну. Влада США вважає, що це небезпечно, оскільки є загроза того, що Росія може розпочати військові дії будь-якої миті.

Зазначається, що і не основні співробітники посольства можуть вилетіти з України в США державним коштом. Крім того, американське зовнішньополітичне відомство рекомендує всім громадянам США, які перебувають в Україні, виїхати з країни, використовуючи доступні види транспорту. Статус розпорядження про від’їзд з посольства США буде переглянуто не пізніше ніж за 30 днів.

Раніше ЗМІ в США повідомляли, що евакуація сімей американських дипломатів з України розпочнеться вже найближчим часом.

Світлина: Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *