Дистанційка та карантинні заходи: у США навчальні заклади готуються до повернення учнів після канікул

У деяких шкільних округах, де раніше було скасоване носіння масок, повертаються попередні обмеження. У решті штатів планують збільшити тестування на коронавірус серед числа учнів і працівників шкільних установ. І лише невелика кількість шкіл переходить на дистанційне навчання — тільки на короткий проміжок часу.

У США число інфікованих на Covid-19 стрімко зростає, повернення студентів та учнів зі шкільних канікул буде відрізнятися від запланованого, у відділі освіти готують протоколи та вносять коригування в режимі реального часу у відповідь на поширення нового штаму Омікрон.

«Еластичність — ось, що головне в цій боротьбі», — написав суперінтендант шкіл Нью-Йорка Роджер Леон у повідомленні для батьків перед канікулами. У четвер він оголосив, що учні навчатимуться дистанційно принаймні перші два тижні нового року. За словами Леона, вірус продовжує залишатися «жорстоким, невблаганним і нещадним, збирає смертельне жниво, тому слід бути обачними».

Новий сплеск коронавірусу у США призвів до збільшення рекордної кількості хворих дітей у лікарнях.

У найбільшій шкільній системі країни, Нью-Йорку, адміністрація виділила понад 2 мільйони наборів тестів для діагностики Covid-19. Вони будуть використані для перевірки учасників навчального процесу одразу після канікул”, — оголосили чиновники цього тижня.

Учні, чиї однокласники мають позитивні результати тестування, можуть продовжувати відвідувати школи, доки їхні аналізи залишаються негативні, та вони самі не мають симптомів хвороби.

У Чикаго, третьому за величиною шкільному окрузі країни, чиновники оголосили про закупівлю 100 000 ноутбуків на канікулах на випадок, якщо вони знадобляться для дистанційного навчання в січні, хоча керівники округу заявили, що сподіваються уникнути шкільного локдауну. Спілка вчителів Чикаго запропонувала призупинити очне навчання, якщо не будуть введені нові заходи безпеки, включаючи негативні тести на COVID для учнів, які повертаються за парти після канікул.

Представники охорони здоров’я Лос-Анджелеса минулого тижня оголосили про посилені правила тестування та режим носіння масок для всіх співробітників і учнів в державних та приватних навчальних закладах округу Лос-Анджелес.

Стурбований різким зростанням варіанту Omicron, департамент охорони здоров’я округу зобов’язав вчителів носити медичні маски на уроках, а учнів та персонал повинні носити маски на вулиці в людних місцях. У шкіл буде два тижні, щоб достосуватися до цих вимог.

Щоб допомогти утримати якомога більше учнів у школі, Центр контролю захворювань і міністр освіти США Мігель Кардона схвалили тестування як альтернативу раніше рекомендованим 10-денним карантинам.

«Мета полягає у тому, щоб школи були відкритими для очного навчання п’ять днів на тиждень протягом 2021-22 навчального року та й надалі», – сказав Кардона у зверненні до шкіл, присвяченому середині навчального року. Він сказав, що 99% шкіл були відкриті в грудні, у порівнянні з 46% у січні минулого року.

Понад 13 000 шкільних округів по всій країні оголосили про плани навчатися дистанційно після зимових канікул.

Крім Нью-Йорка планують відновити очне навчання школи в Клівленд, штат Огайо; Округ Принс-Джордж, Мериленд; Маунт-Вернон, Нью-Йорк; Таос, Нью-Мексико; Округ Честер, Південна Кароліна; і кілька шкільних систем Нью-Джерсі.

У окрузі Майамі-Дейд у Флориді, де кожна четверта людина має позитивний тест на вірус, всі працівники, волонтери та відвідувачі повинні будуть носити захисні маски в приміщенні шкіл, а також поблизу шкіл через скупчення людей.

Деякі шкільні адміністрації починають вимагати вакцинації в учнів. У шкільному окрузі Лос-Анджелеса, який був одним із перших, хто оголосив про обов’язкові вакцини проти COVID-19 для учнів до 10 січня, крайній термін для учнів віком від 12 років був перенесений до осені 2022 року.

В окрузі Колумбія 22 грудня заявили, що всі учні, будь то державні, приватні школи, повинні бути повністю вакциновані до 1 березня 2022 року.

Про перебіг варіанту коронавірусу Омікрон багато залишається невідомим. Вчені кажуть, що Омікрон поширюється навіть легше, ніж інші штами коронавірусу, включаючи Дельту, і очікується, що він стане панівний у США на початку 2022 року.

У штаті Огайо, де цього тижня кількість госпіталізацій через COVID-19 досягла рекордного рівня, Асоціація лікарень штату Огайо просить школи по всьому штату розглянути питання про обов’язкове носіння масок, оскільки кількість випадків продовжує зростати.

В штаті Нью-Джерсі, планують учнів протягом першого тижня, відправляти додому з обідом, щоб їм не потрібно було знімати маски в будівлі, щоб поїсти.


Джерело: АР

Світлина: стокове ілюстраційне фото


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *