До Конгресу внесли резолюцію щодо залучення військовослужбовців США для захисту України

На думку республіканців, резолюція стане стримувальним фактором для Росії.

Член Палати представників США від республіканців Адам Кінзінгер вніс на розгляд проєкт резолюції, що дозволяє залучення американських військових для захисту України, якщо там буде застосовано зброю масового знищення”, — повідомляє The Hill.

«Я не вважаю, що зараз нам потрібно надсилати війська на Україну. Я лише вніс на розгляд документ, що дозволяє застосування у майбутньому збройних сил США. Це дасть президентові можливість використати цю опцію у разі, якщо в Україні застосують ядерну, хімічну чи біологічну зброю», — пояснив конгресмен.

На його думку, ця резолюція може стати стримувальним фактором для Росії.

“Мир не можливий з Путіним. Він не зупинить свою жорстокість через санкції. Він застосує хімічну зброю та будь-які засоби, необхідні йому для перемоги. Зараз настав момент, що потребує швидких дій, а не постійного страху та слабкості з боку Заходу. Кожна хвилина, яку ми відкладаємо — це ще одне втрачене життя в Україні”, — написав раніше конгресмен у своєму персональному аккаунті в соціальній мережі Фейсбук.


Світлина: відкриті джерела

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *