Доброволець із США Васкес продає все своє майно для України та воює у складі українського підрозділу

Військовий доброволець із США Джеймс Васкес, який воює з російськими окупантами у складі українського підрозділу, регулярно у соціальних мережах публікує відеозаписи, де розповідає про свої бойові будні.

В Україну прибуло багато добровольців із США, які встигли повоювати в Іраку та інших гарячих точках. Також є військові угрупування добровольців із різних країн світу.

Джеймс Васкес, американський доброволець із Коннектикуту. Сім’я його бабусі в Латвії була знищена більшовиками, тож коли він почув про війну в Україні, то не роздумуючи оформив собі закордонний паспорт та у березні вступив в Іноземний легіон.

Спочатку Васкес захищав Київську область, а потім Донбас. Американець регулярно ділиться кадрами з місця подій у Твіттері й Тік Ток, публікуючи у прямому ефірі свій бойовий досвід.

Васкес багато уваги приділяє щедрості, мужності та стійкості українців. Багато таких публікацій отримали тисячі реакцій користувачів в мережі.

У червні він повернувся додому в США і продає все своє майно: машину, човен, трейлер, трактор, щоб купити амуніцію для бійців свого підрозділу та повернутися воювати до України, яку він називає своєю другою Батьківщиною.

@jamesvasquesofficial

Selling my 2018 Searay spx210. 21’, low hours and lots of fun. Let me know if you’re interested or want additional info. Merc 200 inboard outboard engine.. Advertising it here, though I can’t send or receive messages for now. Please follow my backup account@jamesvasquezprivate #savedonbass #standwithukraine❤️❤️ #slavaukraine???❤?????? #usa #Fyp #fyp #viral #SaveMariupol #savedonbass ..

♬ Blinding Lights — The Weeknd


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Доброволець із США Васкес продає все своє майно для України та воює у складі українського підрозділу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *