Доброволець із США: Я приїхав захистити вільну країну (+Відео)

Американець з Вірджинії відслужив 8 років у морській піхоті. Коли він дізнався про те, як українці б’ються за свободу, то зрозумів, що не може залишатися осторонь.

Доброволець служить в Окремій президентській бригаді ім. гетьмана Богдана Хмельницького.

Red Eye працював водієм вантажівки в компанії Amazon. Про повномасштабне вторгнення РФ він дізнався з радіопередач, які постійно слухав за кермом. Чоловік каже, що не міг лишатися осторонь боротьби українців. І почав шукати можливості приєднатися до ЗСУ.

На це пішло три місяці: американець звертався до посольств, але отримав кілька відмов, адже не мав бойового досвіду — лише підготовку в морській піхоті. Зрештою після ряду «ні» він почув «так» і в травні 2022 року вирушив до України.

Тепер Red Eye боронить Україну на східному напрямку, кілька разів був на виїздах під Бахмутом.

За словами американців, за час служби він врятував шістьох людей.

«Це одна з найбільш просунутих і водночас класичних війн, які я колись бачив чи про які чув. Це Друга світова: жахлива, кривава і важка. У нас — окопна війна, і в той же час над головою літають дрони, плюс ракети і артилерія», — каже він.

Читати також

«Я був готовий померти там». Нащадок Кеннеді воював добровольцем в Україні

Доброволець із США Васкес продає все своє майно для України та воює у складі українського підрозділу

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *