Дональд Трамп створив акаунт у мережі TikTok

Експрезидент США Дональд Трамп, який раніше намагався заборонити в країні популярний відеосервіс TikTok через його китайське походження, несподівано сам долучився до цієї платформи. Про це свідчить перше відео, опубліковане на офіційному акаунті Трампа в TikTok минулої суботи.

«Для мене це честь», — заявив колишній американський лідер у ролику, де його супроводжував генеральний директор Абсолютного бійцівського чемпіонату (UFC) Дейна Вайт. Останній і представив Трампа як «президента, який тепер на TikTok».

Відео, яке встигло набрати понад 2 мільйони вподобань до неділі, складається з уривків візиту Трампа на бійцівський турнір UFC у Ньюарку (штат Нью-Джерсі) минулої суботи, де його радісно вітали прихильники. Це сталося за кілька днів після того, як експрезиденту винесли обвинувальний вирок за 34 пунктами звинувачень у справі про виплату «гонорарів за мовчання» в Нью-Йорку.

Станом на неділю вечора акаунт Трампа в TikTok зібрав 3 мільйони підписників, повідомляє агенція Reuters.

Під час свого президентства Трамп відкрито виступав проти TikTok через приналежність материнської компанії додатка до Китаю, навіть намагаючись заборонити його роботу в США шляхом указу. Цьогоріч спроби обмежити діяльність месенджера в країні знову набрали обертів у Конгресі — законодавці ухвалили положення про продаж TikTok протягом року або заборону на встановлення програми в американських онлайн-магазинах.

Однак Трамп змінив свою позицію ще до того, як президент Байден підписав відповідний закон. Експрезидент заявив, що заборона TikTok виграшна лише для Facebook, який він назвав «справжнім ворогом народу».

Минулого місяця до TikTok долучився супер-ПАК (політичний комітет дій) Трампа, попри його попередню критику платформи. Тоді генеральний директор MAGA Inc. Тейлор Будовіч пообіцяв у пості в X (колишній Twitter), що «ми забезпечимо присутність президентського курсу «Америка понад усе» в кожному куточку інтернету і в кожному окрузі цієї країни».

Поява Трампа в TikTok відбулась за кілька місяців після того, як власний акаунт на цій платформі завів передвиборчий штаб Байдена, попри підтримку адміністрацією законодавства про можливу заборону сервісу. Для обох кампаній TikTok відкриває можливість охопити молодіжний електорат — ключову демографічну групу в перспективі президентських виборів у листопаді 2024 року.

Джерело: CBS News

Читати також:

Джо Байден і Дональд Трамп узгодили дати теледебатів

Світлина згенерована за допомогою ШІ

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *