Дональд Трамп висунув свою кандидатуру на пост президента США

Колишній президент США має намір повернутися до влади у 2024 році. 15 листопада Дональд Трамп заявив про свій намір балотуватися до Білого дому на президентських виборах 2024 року. Заяву Трамп зробив у Мар-а-Лаго у Палм-Біч, на виступі перед своїми прихильниками.

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що подав заявку на участь у президентських виборах 2024 року», — повідомляє Reuters.

«Щоб зробити Америку знову великою, я оголошую про висунення своєї кандидатури на пост президента США», – сказав Дональд Трамп.

Протягом всієї промови Трамп уникав образ, якими супроводжувалися його нещодавні публічні виступи, натомість він віддав перевагу критиці президентства Джо Байдена і перерахував ті досягнення в політиці, які, за словами Трампа, були досягнуті за час його перебування на посаді президента.

«Два роки тому ми були великою нацією, і незабаром ми знову станемо великою нацією», – сказав він.

Нинішній стан економіки країни Трамп назвав плачевним, згадавши про те, що рівень інфляції досяг максимального значення за останні 40 років. Трамп розкритикував дії Білого дому з питання російсько-української війни. На його думку, Джозеф Байден підвів країну до краю ядерної катастрофи, не зумівши не запобігти, не загасити війну в Україні розв’язану РФ.

Раніше президент Байден заявив, що має намір балотуватися на переобрання у 2024 році, але остаточне рішення він ухвалить лише на початку 2023 року. Президент США Джо Байден також відреагував на заяву Дональда Трампа про участь у виборах глави держави у 2024 році. Він опублікував у «Твіттері» відео, яке підписав: «Дональд Трамп підвів Америку».

У короткому відеоролику американський президент перерахував «досягнення» свого попередника — орієнтування економіки на багатих, рекордне безробіття, нападки на систему охорони здоров’я, загравання з екстремістами, атака на права жінок і так далі.

Деякі давні союзники 45-го президента США вмовляли його відкласти заяву про висування своєї кандидатури на виборах 2024 року після того, як республіканці не здобули переконливу перемогу на проміжних виборах 8 листопада. Вони звинуватили Трампа у поганих результатах тих кандидатів, яких він підтримав.

Дональд Трамп – 45 президент США, очолював країну з 20 січня 2017 року по 20 січня 2021 року. В історії США лише Гровер Клівленд обирався президентом на два непослідовні терміни: у 1884 та 1892 роках.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Дональд Трамп висунув свою кандидатуру на пост президента США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *