Последние новости
Допомога Україні: США готують нові поставки зброї, Конгрес США нарешті схвалив 40-мільярдний пакет

В США анонсували новий пакет оборонної підтримки України на суму $100 млн, що включає артилерію дальньої дії, артилерійські боєприпаси, 36 радарів, 18 гаубиць та інше обладнання.

Відправлення цієї зброї розпочнеться негайно.

Держсекретар Ентоні Блінкен написав лідерам Конгресу запит з проханням виділити до 19 травня «безперебійну критичну військову підтримку» українцям. Блінкен також оприлюднив відповідну заяву, у якій повідомив, що на доручення президента схвалює вилучення 10 пакета додаткової зброї та техніки для оборони України із запасів Міністерства оборони США на суму до 100 мільйонів доларів.

«Відповідно до делегованих Президентом повноважень, Державний Секретар США Блінкен дав дозвіл на десяту вибірку додаткової зброї та техніки для оборони України із запасів Міністерства оборони США на суму до 100 мільйонів доларів. Таким чином, загальна військова допомога США Україні становить приблизно 3,9 мільярда доларів США в озброєнні та військовій техніці з моменту розпочатого Росією жорсткого та неспровокованого повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого.

Відважні сили оборони України твердо тримають бій. Сполучені Штати Америки, а також понад 40 країн Альянсу та країн-партнерів, цілодобово працюють над прискоренням поставок зброї та обладнання, необхідних для оборони України»
, — йдеться в офіційному повідомленні.

Сполучені Штати віддані справі допомагати Україні задовольняти її потреби в обороні та розбудовувати свій майбутній потенціал, а також підтримувати союзників і партнерів на східному фланзі НАТО та в регіоні.

Також сьогодні, 19 травня, Сенат США з іншої спроби схвалив надання Україні допомоги у розмірі $40 млрд. Тиждень тому документ заблокував сенатор-республіканець Ренд Пол.

«Додаткові ресурси, які включені до цього законопроєкту, дозволять нам направити більше озброєнь, таких як артилерія та бронемашин, а також боєприпаси на Україну», – повідомляли в адміністрації Білого дому.

Тепер законопроєкт має підписати президент США Джо Байден.


Світлина з відкритих джерел (скриншот)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *