Два балкери зі США доставили в Україну понад 150 тис тонн вугілля

В одеському порту «Південний» та приватному порту «ТІС» розвантажують балкери Volos та Cora Oldendorf, які привезли для українських ТЕЦ дві партії енергетичного вугілля зі США на замовлення компанії «ДТЕК Енерго». 

Про це повідомляє пресслужба порту, а також ПАТ «Центренерго».

«75 тис. тонн енергетичного вугілля доставив 12 січня до порту «Південний» балкер Cora Oldendorf під прапором Ліберії. Це восьме судно типу «Панамакс», що виконало замовлення компанії «ДТЕК Енерго». Докери розпочали розвантаження балкера», – зазначає пресслужба порту на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. 

14-15 січня портовики очікують на прибуття судна W ARCTURUS, яке доставить до ДП «МТП «Південний» ще 74 тис. тонн вугілля для ПАТ «Центренерго».

В той самий час біля причалу терміналу ТІС триває перевалка 75,5 тис. тонн енергетичного вугілля, доставленого балкером Volos зі штату Луїзіана. 

Балкер — спеціалізоване судно для перевезення вантажів насипом.

Нагадаємо, компанія «ДТЕК Енерго» домовилася з міжнародними постачальниками про імпорт 7 суднових партій з вугіллям, з яких 5 поставок – з вугіллям із США та 2 – з Колумбії. Обсяг кожної партії становить від 40 до 75 тисяч тонн, у результаті сумарний обсяг постачання становить майже 470 тисяч тонн. Окрім постачання вугілля морем ДТЕК очікує вугілля з Польщі, з якою підписано дві угоди на постачання 340 тисяч тонн енергетичного вугілля. 

На цей час Україна відчуває гострий дефіцит вугілля на електростанціях, що може загрожувати повним відключенням електроенергії. Основна частина імпорту вугілля в Україну в цьому опалювальному сезоні буде надходити зі США та Польщі.

Світлина: ПАТ «Центренерго», сайт

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *