Джастіна Тімберлейка затримали п’яним за кермом, а один з поліцейських його не впізнав

У ніч на вівторок у містечку Сог-Харбор, штат Нью-Йорк, поліція зупинила автомобіль BMW X7. За кермом перебував знаменитий Джастін Тімберлейк. Кореспондент німецького таблоїда BILD Герберт Бауернебель вирушив на місце інциденту та отримав доступ до протоколу затримання.

Згідно з документом, у співака були ознаки сп’яніння — «скляний» погляд, запах алкоголю та уповільнена мова. На фото видно, як Тімберлейк виглядав після арешту. Він не міг пройти рівно по прямій та постійно падав.

Правоохоронці затримали артиста, завели в наручниках до відділку та звільнили після пред’явлення звинувачення. Судове засідання у його справі призначене на 26 липня — в цей день у Тімберлейка запланований концерт у Кракові. За інформацією BILD, співак матиме змогу взяти участь у процесі по відеозв’язку з Польщі. Йому загрожує штраф від 500 доларів.

Сам Тімберлейк стверджує, що випив лише один келих мартіні у ресторані з друзями. Проте, за протоколом, він тричі відмовлявся від хімічного тесту на вміст алкоголю в крові. Видання New York Post пише, що один з поліцейських, хто затримував зірку, був настільки молодим, що не впізнав його.

Цей інцидент може завдати шкоди репутації відомого артиста та негативно позначитися на його кар’єрі.

Джерело та світлини: Bild

Читати також:

На початку 2022 року смертність внаслідок ДТП у США досягла максимуму за 20 років

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *