Джен Псакі дебютувала із власним ток-шоу

В ефірі телеканалу MSNBC вперше вийшло політичне ток-шоу колишньої прессекретарки Білого дому Джен Псакі.

Гостями першого випуску в неділю 19 березня стали лідер демократичної меншості палати представників Хакім Джефріс, губернатор штату Мічиган Гретхен Вітмер і мер Нью-Йорка Ерік Адамс, у якого Псакі взяла інтерв’ю прямо в метро і пізніше випила смузі в його резиденції.

Проєкт отримав назву «Інсайд із Джен Псакі».

На початку ток-шоу ведуча зазначила, що дебют припав «на той ще тиждень», коли вся країна чекає на можливий арешт експрезидента США Дональда Трампа.

За словами Псакі, для роботи на телебаченні їй довелося освоїти чимало нових навичок. Так, вона вчилася читати текст з телесуфлера і дотримуватися таймінгу. На новій роботі Псакі зосередиться на висвітленні виборів та нагальних проблем своєї країни. Також колишня пані прессекретар Білого дому обіцяє розвінчувати та викривати міфи.

«Я також вчилася стежити за часом, що звучить смішно, але виявляється, що ви не можете просто продовжувати говорити, тому що вас перервуть і вам доведеться закінчити шоу», — поділилася враженнями від нової професії Псакі.

Джен Псакі залишила Білий дім у травні цього року, після чого кілька місяців присвятила сім’ї, а потім обійняла посаду штатного коментатора на MSNBC. У Білому домі Псакі працювала на посаді прессекретаря майже півтора року. На зміну їй прийшла Карін Жан-П’єр.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *