Facebook дозволить заводити до п’яти облікових записів

Американська компанія Meta Platforms Inc. дозволить більшій кількості користувачів створювати кілька аккаунтів у соціальній мережі Facebook.

Про це повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що на стадії тестування обмежена кількість користувачів Facebook зможе створити до чотирьох додаткових акаунтів. При цьому не обов’язково в кожному зазначати справжнє ім’я.

Передбачається, що можна буде мати окремі облікові записи для роботи та для спілкування з друзями, в яких будуть свої стрічки новин. Однак коментувати чи лайкати публікації можна буде лише з одного профілю.

За даними Bloomberg, ця ініціатива є частиною зусиль Meta із залучення більшої кількості користувачів, оскільки зростання сповільнилося, особливо серед числа молодих користувачів.

Додаткові профілі будуть прив’язані до основного облікового запису, а це означає, що порушення правил в одному профілі вплине на інші.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *