Fox News: демократи хочуть по-тихому «злити» Джо Байдена (+Відео)

У демократів з’явився новий тренд — триматися якомога далі від президента США Джо Байдена і по-тихому «зливати» його. Таку заяву у своєму огляді зробив відомий ведучий американського телеканалу «Фокс Ньюс» Стюарт Варні.

На його думку, рекордно низький рейтинг американського президента (на рівні 36%) значно ускладнює стан справ Демократичної партії напередодні виборів до американського Конгресу, які відбудуться за чотири місяці. Тому багато демократів, щоб не нашкодити своєму політичному іміджу, вирішили дистанціюватися від Джо Байдена.

Як приклад Варні навів ситуацію в штаті Огайо, де нещодавно виступав американський лідер: на цей захід не прийшли ні кандидат у місцевий сенат Тім Раян, ні Нан Уейлі, що балотується на посаду губернатора. Зважаючи на все, вони вирішили, що підтримка з боку Байдена в нинішній ситуації позбавить їх шансів на успіх.

Як зауважив журналіст, навіть «бастіон підтримки Байдена» — телеканал CNN, — і той нарікає на відсутність у США сміливого лідера.

Водночас газета The New York Times днями заявила, що багато хто в Демократичній партії хоче у 2024 році «позбутися якоря» в особі Байдена.

На думку самого телеоглядача, неминучий крах почнеться раніше. Згідно з прогнозом Стюарта Варні, на виборах до Конгресу США у листопаді демократи зазнають фіаско, після чого звинуватить у всьому Байдена та остаточно «зіллють» його.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *