Последние новости
Генпрокурор США Меррік Гарланд відвідав Львів

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд у п’ятницю, 3 березня, прибув із неоголошеним візитом до Львова, де зустрівся зі своїм українським колегою Андрієм Костіним.

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на представника Мін’юсту США.

Зазначається, що Гарланд прибув до України на запрошення Генпрокуратури. Як передає CNN із посиланням на представника Міністерства юстиції, поїздку не анонсували заздалегідь з міркувань безпеки.

За інформацією Reuters, прокурор «підтвердив прихильність США до притягнення Росії до відповідальності за злочини, скоєні під час вторгнення на територію сусідньої суверенної країни».

«Візит відбувся на запрошення генерального прокурора України для участі спільно з президентом Володимиром Зеленським та міжнародними партнерами Києва у конференції «United for Justice (єдність заради справедливості)», — поінформував телеканал ABC. За його даними, генпрокурор США провів кілька зустрічей, хоч не уточнюється, з ким саме.

Нагадаємо, за останні два тижні це вже третя поїздка високопосадовця США в Україну. 27 лютого Україну відвідала міністр фінансів США Джанет Єллен. 20 лютого у Києві побував президент США Джо Байден.Світлина: https://twitter.com/TheJusticeDept

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *