Гол Бейла врятував Уельс у матчі зі США на ЧС-2022

Завершився матч 1-го туру групового етапу чемпіонату світу в Катарі між збірними США та Уельсу. Гра пройшла в Аль-Раяні на стадіоні «Ахмед бін Алі».

На 36-й хвилині зустрічі Крістіан Пулішич здійснив проникливу передачу низом на Тімоті Веа, який з меж штрафного майданчика вибив м’яч у сітку під ногою голкіпера валлійців, що вийшов з воріт.

На 82-й хвилині Уельс має шанс зрівняти рахунок. Гравець збірної США Уокер Циммерман збив Гарета Бейла у штрафному майданчику, і суддя Абдулрахман Аль-Джассім призначив 11-метровий удар. Бейл реалізував пенальті та встановив підсумковий рахунок – 1:1.

Зазначимо, що це дебютний гол для Гарета Бейла на чемпіонаті світу та перший нічийний результат на турнірі у Катарі.

У першому матчі групи B збірна Англії розгромила Іран із рахунком 6:2 та очолила турнірну таблицю.

У 2-му турі групового раунду збірна США 25 листопада зіграє з Англією, а Уельс зустрінеться з Іраном.