Последние новости
Google використовує ШІ чат-бота для створення «людських» рекламних кампаній

Інтеграція чат-бота зі штучним інтелектом останніх розробок дозволить створювати складний контент.

Американська Google, що входить до Alphabet Inc., планує найближчими місяцями впровадити технології створення контенту за допомогою штучного інтелекту (ШІ) у рішення для рекламодавців», — пише Financial Times з посиланням на непублічну презентацію компанії.

Інтернет-гігант має намір використовувати генеративний (такий, що створює унікальний контент) ШІ для формування рекламних оголошень на основі рекламних матеріалів, підготовлених людиною.

Google вже використовує ШІ для створення простих рекомендацій товарів. Проте інтеграція останніх розробок у сфері генеративного ШІ дозволить створювати набагато складніші рекламні кампанії, схожі на людські проєкти рекламних агентств, — пояснює видання.

Ці розробки також залучені у представленому нещодавно компанією чат-боті Bard. Аналогічні технології використовує чат-бот ChatGPT, який привернув увагу світових ЗМІ та фахівців у початку цього року.

Компанія Google оновить свій чатбот із генеративним штучним інтелектом Bard, щоб допомогти людям писати код для розробки програмного забезпечення. Про це пише Reuters.

Bard зможе писати код на 20 мовах програмування, включаючи Java, C++ і Python, а також допомагати налагоджувати та пояснювати код користувачам. Наразі доступ до Bard має невелика група людей, які можуть спілкуватися з ботом і ставити запитання замість користування традиційним пошуком Google.

Штучний інтелект Google зможе генерувати оголошення на основі зображень, відео та тексту з урахуванням параметрів аудиторії та цільових показників рекламної кампанії.

Газета також відзначає побоювання пов’язані з особливостями функціонування чат-ботів, які можуть видавати хибні твердження за справжні. «Технологія заточена на конверсію потенційних покупців у реальному часі та поняття не має, де правда», — заявляє джерело FT.

Google повідомила FT, що має намір передбачити захист від подібних помилок — так званих галюцинацій ШІ — при розгортанні нового функціоналу.

Американський мільярдер та власник Twitter Ілон Маск раніше заявив про плани створити свій чат-бот з ШІ, який «не брехатиме», — передавав телеканал Fox News. Маск також пояснив, що ChatGPT, розробці якого він сприяв, програмувався фахівцями з «лівими» поглядами, які, на думку мільярдера, навчили ШІ брехати та «бути політкоректним».

На тлі чуток про намір використання штучного інтелекту акції Google на торгах у четвер подорожчали на 0,6%. З початку року їх котирування додали 18,9%.

Читати також:

Цукерберг розкритикував Apple

Чому Марк Цукерберг залишив ТОП-10 найбагатших американців

Шахраї на сайтах знайомств вкрали в американців $1,3 млрд в 2022 році

У США молодь обирає кнопкові телефони

Американець за допомогою «смарт-таблетки» знайшов злодія та влаштував йому вендету

Twitter платитиме користувачам за контент

Обновление файлов cookie в Chrome плохо для рекламодателей, но полезно для Google

У США закликали перевірити Apple та Google на предмет стеження за користувачами

Facebook та Google звинуватили у завданні шкоди школярамСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *