Hyundai має намір побудувати у Джорджії завод з випуску електромобілів

У даний проєкт планують інвестувати понад 7 млрд доларів.

Південнокорейський автовиробник Hyundai Motor Group наступного тижня оголосить про будівництво заводу з випуску електромобілів в американському штаті Джорджія”, — повідомляє Market Watch із посиланням на джерела в офіційних колах США.

За словами одного з джерел, Hyundai оголосить про проєкт під час офіційного візиту президента США Джо Байдена до Сеула, запланованого на 20-21 травня.

Підприємство, яке буде збудовано приблизно за 40 км від Саванни на ділянці площею 2,2 тис. акрів, дозволить створити 8,5 тис. робочих місць.

Інше джерело повідомило Market Watch, що Hyundai планує інвестувати в проєкт понад 7 млрд доларів і вироблятиме на новому заводі не лише електромобілі, а й машини з двигунами внутрішнього згоряння.

Раніше Hyundai пообіцяла інвестувати 7,4 млрд доларів у США до 2025 року, у тому числі у виробництво електромобілів, модернізацію існуючих підприємств та розробку технологій.

У грудні минулого року американський виробник електромобілів Rivian Automotive також оголосив про плани будівництва підприємства в Джорджії. Проєкт вартістю 5 млрд доларів має створити 7,5 тис. робочих місць.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Hyundai має намір побудувати у Джорджії завод з випуску електромобілів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *