Последние новости
Європол провів найбільшу операцію проти наркодилерів у Європі, Бразилії та США

Внаслідок великої міжнародної операції затримано понад 280 осіб, вилучено понад 50 млн євро, 850 кг наркотиків та понад сотню одиниць вогнепальної зброї.

Також поліція отримала доступ до списків покупців нелегальної продукції, — повідомляє DW.

Поліцейська служба Євросоюзу (Європол) провела спецоперацію SpecTor одразу на трьох континентах та припинила діяльність великої платформи з продажу наркотиків в інтернеті – Monopoly Market.

За даними Європолу, 2 травня під час операції у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Франції, Польщі, Нідерландах, Великій Британії, а також США та Бразилії провели 288 затримань, вилучили 850 кг наркотиків та 50,8 млн євро – готівкою та в криптовалюті. Також поліціянти конфіскували 117 одиниць вогнепальної зброї.

У Європолі назвали цю операцію однією з найуспішніших проти наркодилерів у даркнеті. Найбільше людей затримали у США – 153, у Великій Британії провели 55 затримань, ще 52 – у Німеччині.

За даними поліцейської служби, у грудні 2021 року німецькі слідчі припинили діяльність кількох кримінальних мереж, пов’язаних із платформою Monopoly Market, після чого розслідування вийшло на міжнародний рівень. Зазначається, що в руках правоохоронців опинилися дані тисяч клієнтів дилерського майданчика. За даними Європолу, усім їм наразі загрожує кримінальне переслідування.

Читати також:

Колумбія видала США наркобарона Дайро Усугу

США в багатонаціональній операції «Оріон» вилучили рекордну партію кокаїну вагою 145,3 тонни

В аеропортах США конфісковано рекордну кількість вогнепальної зброї

В Україні загинув ще один американський журналіст

«Куля увійшла в голову і вийшла через око»: в Україні загинув відомий американський журналіст (+ВІДЕО)Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *