Інцидент на родео в Орегоні: троє травмованих (+Відео)

У невеликому містечку Сістерс, що за 37 кілометрів від Бенда в штаті Орегон, традиційне родео перетворилося на справжній трилер. Під час фінального виступу бик на прізвисько «Party Bus» неочікувано перескочив огорожу арени, спричинивши паніку серед глядачів.

Інцидент стався в суботу ввечері, коли 5500 глядачів співали патріотичний гімн «God Bless the U.S.A.» Леонарда Ґрінвуда, розмахуючи запаленими ліхтариками мобільних телефонів. Раптом бик, якого мали приборкати, перестрибнув півтораметрову огорожу і помчав крізь натовп.

Відео з місця події демонструють хаос, що запанував: перекинуті сміттєві баки, людей, які розбігаються, а в одному моменті бик навіть підкидає глядача у повітря, наче іграшку. «Це було наче в поганому сні,» — згадує Даніель Смітерс, яка якраз знімала відео.

Представник родео Браян Вітт коментує: «Ми зробили все можливе для безпеки. Але неможливо передбачити, що надзвичайно атлетичний бик перескочить два метри огорожі. Це надзвичайно рідкісний випадок.»

За даними пожежної служби Кловердейла, троє постраждалих вже виписані з лікарні. Найбільш серйозно травмована особа навіть змогла відвідати традиційний «сніданок ковбоя» наступного ранку.

Асоціація професійних ковбоїв родео (PRCA) нагадує: «Родео — це захоплююче видовище, але іноді воно може нести ризики.» Вони висловили співчуття постраждалим та всім, кого зачепив цей «страхітливий і дуже рідкісний інцидент.»

Попри суботній переполох, у неділю 84-те родео в Сістерс продовжилося за розкладом. Чи будуть переглянуті правила безпеки — поки невідомо.

Джерело: CBS News

Читати також:

Підтверджено рідкісний випадок бубонної чуми в Орегоні

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *