Последние новости
Кандидат у президенти США Майк Пенс приїхав в Україну

Колишній віцепрезидент США Майк Пенс прибув в Україну в четвер, 29 червня, з неанонсованим візитом. Пенс заявив про свою підтримку України.

Про це повідомляє NBC. «Я вважаю, що Америка — лідер вільного світу», — сказав Пенс NBC News.

Пенс став першим кандидатом у президенти США від республіканців, який зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським під час передвиборчої кампанії.

У рамках візиту Пенс відвідав деокуповані Мощун, Бучу та Ірпінь на Київщині. «Приїхати сюди просто як приватна особа — мати змогу особисто побачити героїзм українських воїнів, які тримали оборону в тих лісах, побачити героїзм людей тут, в Ірпені, які стримували російську армію, побачити сім’ї, чиї домівки було буквально обстріляно в розпал безсовісного й неспровокованого російського вторгнення, — це лише зміцнює мою рішучість зробити свій внесок, продовжувати залучати американську рішучу підтримку для наших українських друзів і союзників», — сказав Пенс.

Візит Пенса тривав день. Підтримка Пенса як члена Республіканської партії є дуже важливим сигналом, оскільки зараз в партії є прусутня значна кагорта політиків, які терпимо ставляться до політики Кремля.

Пенс 7 червня публічно оголосив про намір стати кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. 63-річний ексвіцепрезидент і ексгубернатор Індіани Пенс конкуруватиме зі своїм колишнім патроном, 45-м президентом США Дональдом Трампом. Чергові президентські вибори у США заплановано на 5 листопада 2024 року.

Майбутнє підтримки США українських військових дій під питанням, і виборці, яких Пенс намагається залучити на республіканських праймериз, не горять бажанням допомагати країні. В останньому загальнонаціональному опитуванні NBC News 52% виборців Республіканської партії заявили, що вони з меншою ймовірністю підтримають кандидата, який підтримує виділення додаткових коштів та озброєння для України, і лише 28% заявили, що вони підтримуватимуть такого кандидата.

«Я тут, тому що важливо, щоб американський народ розумів прогрес, якого ми досягли, і те, як підтримка українських збройних сил відповідає нашим національним інтересам, — сказав Пенс. – Я щиро вірю, що зараз, як ніколи, нам потрібні лідери у нашій країні, які сформулюють важливість американського лідерства у світі».

«Ми дозволимо опитуванням і політиці самим подбати про себе, але для мене було важливо бути тут, щоб краще зрозуміти, що пережив народ України, яке безглузде насильство було вчинено над ним під час нічим не спровокованого вторгнення російських збройних сил та прогресу, якого вони досягли у боротьбі з ними, — додав він. – Це зміцнило мою рішучість і зробило мене краще підготовленим, щоб мати можливість повернутися додому, коли я розповім американському народу про життєву важливість американської підтримки для відбиття російської агресії».


Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *