Кількість бурових установок у США зростає 10-й тиждень поспіль, – Baker Hughes

Кількість бурових установок на видобування нафти та природного газу у США збільшується 10 тижнів поспіль. Більш ніж половина американських нафтових платформ знаходяться в пермських сланцях у Західному Техасі та східній частині Нью-Мексико.

Зростання бурової активності призвело до збільшення видобутку нафти в США більш ніж на 8% із середини 2016 р. (+700 тис. бар. /добу), – до 9,13 млн б/д.

Про це йдеться у звіті нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes, опублікованому на її сайті.

Кількість нафтогазових бурових установок, що є першим індикатором майбутнього видобутку, зросла з 14 до 728 за тиждень до 20 травня, що стало найвищим показником з березня 2020 року», — повідомляє компанія Baker Hughes Co.

За словами Baker Hughes, загальна кількість бурових установок збільшилася на 273, або на 60%, порівняно аналогічного періоду минулого року.

Цього тижня кількість нафтових веж у США зросла з 13 до 576, що є найвищим показником з березня 2020 року, тоді як число газових веж зросло на 1 до 150, найвищий показник з вересня 2019 року. Більш ніж половина американських нафтових платформ знаходяться в пермських сланцях у Західному Техасі та східній частині Нью-Мексико, де загальна кількість одиниць цього тижня зросла на 8 до 343, найбільше з квітня 2020 року.

Після того, як війська РФ цинічно вдерлися в Україну 24 лютого, уряд США закликав бурильників видобувати більше нафти та газу, щоб знизити внутрішні ціни та допомогти союзникам подолати свою залежність від російської енергії.

Порівняльні ціни на нафту в США цього року виросли приблизно на 49%.

Декілька виробників, які почали буріння в останні місяці, були невеликими приватними компаніями, які зазвичай швидко реагують на зміни цін на нафту. Тим часом багато публічних компаній лише повільно збільшували свої витрати на нове буріння, продовжуючи повертати гроші акціонерам і сплачувати борги.

«Приватні оператори стануть значним рушієм… оскільки вони швидко відреагували на зростання ринку, підвищивши активність та обсяги виробництва», – заявили цього тижня аналітики дослідницької компанії в галузі енергетики Rystad Energy.

Rystad Energy сказав, що приватні компанії більш ніж удвічі збільшили кількість своїх бурових установок у Пермському басейні з 30 до 73 за трохи більше як рік, з січня 2021 року по квітень 2022 року. За даними уряду, видобуток нафти в Пермі зросте на 88 000 барелів на добу до рекордних 5,219 мільйона барелів на добу в червні. За прогнозами Rystad, інвестиції в Пермський регіон зростуть більш ніж на 40% з рівня 2021 року і досягнуть 25,7 мільярда доларів цього року.

Збільшені витрати в Пермі в основному забезпечуватимуть нафтові компанії Exxon Mobil Corp (XOM.N), Chevron Corp (CVX.N), BP (BP.L) і ConocoPhillips (COP.N), піднявшись на 60% у порівнянні з рівнем 2021 року до 7,4 дол. мільярдів у 2022 році, а приватні особи збільшили на 50% у порівнянні з рівнем 2021 року до майже 9 мільярдів доларів у 2022 році”, — повідомляє Rystad Energy.


Довідка

Hughes Tool Company публікує щотижневі звіти про кількість бурових установок у США та Канаді з 1944 року. З 1975 р. компанія, перейменована на Baker Hughes, готує щомісячні звіти про кількість бурових установок у світі.Світлина з відкритих джерел (REUTERS/Нік Оксфорд)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *