Колишній адвокат Трампа свідчитиме у суді у справі про виплати порноактрисі

Майкл Коен, колишній юрист Дональда Трампа, постане сьогодні в якості ключового свідка обвинувачення в безпрецедентному кримінальному процесі проти експрезидента США. Очікується, що Коен розповість про обставини виплат порнозірці Стормі Деніелс у 2016 році з метою замовчування інформації про інтимний зв’язок з Трампом напередодні президентських виборів.

За свідченнями обвинувачення, саме Коен за вказівкою свого тодішнього клієнта здійснив перерахунок 130 тисяч доларів Деніелс для купівлі її мовчання. Згодом, уже після інавгурації Трампа, між ними начебто відбулася зустріч в Овальному кабінеті для обговорення схеми відшкодування цих витрат.

Трамп відкидає звинувачення, заперечуючи саму інтимну пригоду з порноакторкою. Його адвокати натомість доводять, що гроші Коену призначалися за юридичні послуги, а виплати Деніелс мали приховати зв’язок перед дружиною Трампа Меланією, а не вплинути на вибори. У разі визнання вини експрезидентові може загрожувати до чотирьох років позбавлення волі.

Сам Коен був засуджений у 2018 році до 3 років тюрми за порушення правил фінансування виборчої кампанії та інші злочини, зокрема неправдиві свідчення у справі про «trump tower» у Москві. Відбувши частину вироку, він став головним свідком проти свого колишнього роботодавця.

Протягом трьох тижнів судового процесу прокурори вже заслухали низку працівників Trump Organization, які підтвердили факт відшкодування виплат Коену через канцелярію компанії у 2017 році. Більшість чеків була підписана особисто Трампом.

Після свідчень Коена сторона захисту отримає змогу представити власні докази. Втім, досі лишається незрозумілим, чи погодиться сам Трамп давати свідчення, адже тоді йому доведеться пройти перехресний допит прокурорів.

Джерело: Voice of America

Читати також:

Суд у справі про секретні документи проти Трампа відкладено на невизначений термін

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *