Колишній командувач армії США знає коли закінчиться війна в Україні

Колишній командувач армії США в Європі генерал Бен Ходжес дав вичерпну відповідь коли чекати миру в Україні.

У Росії залишилися сили на 10 днів війни», — так прогнозує екскомандувач військами США в Європі.

Продовжувати повномасштабну війну в Україні РФ зможе не більше 10 днів, ресурсів у Кремля на тривалу кампанію в Україні немає і не буде.

Колишній командувач армії США в Європі генерал Бен Ходжес вважає, що у Росії залишаються ресурси ще на 10 днів війни з веденням наступальних операцій.

Про це він написав у своєму обліковому записі в соціальній мережі Твіттер.

Генерал закликав Захід посилити підтримку України зброєю. За його словами, це наблизить перемогу України над російським агресором.

Він також зазначив, що сили Росії вичерпаються протягом наступних 10 днів, якщо зберігати тиск. Російські військові мають проблеми з людськими ресурсами, нотується брак боєприпасів. Тому важливо розширити підтримку України, щоб вона могла знищувати російську артилерію та крилаті ракети”, — говорить Бен Ходжес.

На його думку, Україні зараз найбільш потрібні види озброєння, які дозволять знищувати російську артилерію наземного та морського базування, зокрема, пускові установки для ракет.

До слова, російські окупанти одні території на Сході України спалюють вщент як Маріуполь, а на інші окуповують, зокрема мають намір перетворити Херсон на подобу ДНР.

В Україні також розповіли, коли Росія втратить здатність наступати

Радник Офісу президента України та військовий оглядач Олексій Арестович висловив думку, що російські війська не збережуть здатність до наступу надовго. Він заявив, що на початку війни росіяни перекинули в Україну понад 90 БТГ, але приблизно 35 із них небоєздатні чи знищені повністю.

При цьому в Росії ще є кілька резервів. Йдеться про миротворців в Абхазії та Нагірного Карабаху. Для української армії, за словами Арестовича, все легше і легше буде відбивати нові атаки росіян.

На його думку, Україні найбільш потрібні види озброєння, які дозволять знищувати російську артилерію наземного та морського базування, зокрема, пускові установки для ракет.


Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Колишній командувач армії США знає коли закінчиться війна в Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *