Колумбія видала США наркобарона Дайро Усугу

Ватажок наркокартелю був затриманий у своєму укритті в джунглях.

Через пів року після затримання в Колумбії до США нарешті екстрадували ватажка колумбійського наркокартелю «Клан дель гольфа» («Клан затоки») Дайро Антоніо Усуга, відомого як Отоніель.

Про це повідомив у Twitter президент Колумбії Іван Дуке», — повідомляє dw.com.

«Має бути абсолютно зрозуміло всім, що наркотерористів наш уряд ловить, екстрадує або ліквідує. Повідомлення всім структурам «Клану дель гольфа»: або вони підпорядковуються владі, або їх спіткає та сама доля, що Отоніеля», — заявив президент.

Усуга було затримано у жовтні минулого року у своєму укритті у джунглях в регіоні Ураба на північному заході Колумбії. З того часу 50-річний наркобарон перебував під арештом у столиці країни Боготі. Крім торгівлі наркотиками його звинувачують у вбивствах, здирстві, викраденні людей, змові та залученню неповнолітніх до злочинної діяльності.

Усуга вважався однією з найбільш розшукуваних осіб у США

Звинувачення у наркоторгівлі наркобарону було пред’явлено прокуратурою Південного округу Нью-Йорка. Він був одним із найбільш розшукуваних осіб у списку відомства США боротьби з наркобізнесом. Як заявив президент Колумбії, після того, як Усуга відбуде покарання в США повернеться на батьківщину і відповість також за всі скоєні злочини.

«Клан дель гольфа» вважається одним із найбільших наркокартелів Колумбії та займається поставками кокаїну до країн Центральної та Північної Америки. Наркобарон клану рекрутував своїх членів із колишніх прихильників правих воєнізованих формувань. Крім наркобізнесу, картель займається нелегальними гірськими видобутками та рекетом.

Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Колумбія видала США наркобарона Дайро Усугу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *