Комісію з цінних паперів США звинуватили у маніпулюванні ринком через оманливий пост

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) піддалася критиці за звинуваченнями у маніпулюванні ринком після того, як їхня сторінка опублікувала оманливу інформацію про американські спотові біткоїн ETF.

Біткоїн різко злетів за позначку 47 000 доларів, перш ніж скоротитися до свого поточного рівня, внаслідок численних постів з припущеннями, що деякі фонди біткоїн ETF отримають схвалення від SEC.

Відступ біткоїна перетворив рівень 47 000 доларів на точку опору. Однак тенденція ціни може зазнати впливу відкритих позицій та обсягів спотових торгів. Якщо відкриті позиції та обсяги спотових торгів збільшаться разом зі схваленням SEC, біткоїн може вийти зі свого низхідного тренду. За такого сценарію перспектива досягнення 50 000 доларів стає реалістичною.

Стрибок ціни внаслідок фейкового поста SEC

SEC помилково поширює інформацію

Американські юристи та сенатори закликають Конгрес розслідувати дії SEC після того, як їхні акаунти у соцмережі Х були скомпрометовані, поширюючи хибну інформацію про негайне схвалення торгівлі фондами біткоїна ETF.

Фейковий пост від глави SEC у мережі X


Експерт з ETF Bloomberg Джеймс Сеєффарт припустив, що голова SEC Ґері Ґенслер, ймовірно, висловить гнів щодо персоналу, відповідального за порушення безпеки, якщо це дійсно те, що сталося. Тімоті Пітерсон, головний інвестиційний директор Cane Island, заявив, що порушення безпеки SEC становить подію маніпулювання ринком — саме те, що комісія має запобігти, аби захистити інвесторів.

Оманливий пост SEC існував 20 хвилин, перш ніж його видалили, зібравши принаймні 4,4 млн переглядів за цей час.

Попри це, експерт з ETF Bloomberg Ерік Балчунас зазначив, що офіційне схвалення біткоїн ETF для негайного трейдингу очікується приблизно о 16:00-17:00 10 січня за американським часом.

Джерело: AZC News

Читати також:

Два маркетмейкери відмовляються від торгівлі криптовалютою в США

Мін’юст США звинувачує біржу Binance в обслуговуванні ХАМАС

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *