Компанія Disney розпочала звільнення 7000 співробітників

Компанія Disney розпочала звільнення працівників у рамках першого з трьох раундів скорочення 7 000 робочих місць до літа цього року.

Про це заявив голова компанії Роберт Айгер«, — повідомляє телеканал CNBC.

За його словами, 7 000 співробітників становлять близько 3% всього штату. При цьому компанія планує завдяки скороченням заощадити близько 5,5 млрд доларів.

Головний виконавчий директор компанії Боб Ігер пояснив, що керівники відділів повідомлятимуть про скорочення протягом чотирьох днів», — повідомляє UPI. Ігер оголосив, що наступного місяця буде ще більше звільнень. «Другий, більш масштабний раунд звільнень відбудеться у квітні, коли буде скорочено ще кілька тисяч співробітників, і ми розраховуємо розпочати останній раунд до початку літа, щоб досягти нашої мети у 7 000 робочих місць», — Боб Ігер.

Звільнення працівників є частиною великого багаторівневого плану реструктуризації, про який оголосили в компанії ще у лютому, щоб скоротити витрати Disney на 5,5 млрд доларів. Рішення ухвалили після того, як у 2022 році вартість компанії різко впала. Звільнення стосуватимуться всіх підрозділів компаній, включаючи парки розваг та курорти Disney, спортивного телеканалу ESPN, а також медіа та дистрибуцію.

Стрімінговий бізнес Disney складається з Disney+, Hulu та ESPN+. Тільки Disney+ втратив близько 2,4 млн передплатників, тоді як послуги компанії, що надаються безпосередньо клієнтам, у першому кварталі цього року завдали збитків у розмірі 1,05 млрд доларів. Хоча акції Disney цього року зросли приблизно на 8%, торік вони впали на 44%.

За оцінками Disney, компанія має припинити втрачати кошти до 2024 року. Крім того, з надією залучити прибуток керівництво Disney анонсувало сиквели кількох популярних мультфільмів.

Корпорація також закрила пов’язаний із метавсесвітом підрозділ. Про це з посиланням на джерела повідомляє WSJ. Штат відділу налічує близько 50 осіб — майже всі вони також потраплять під скорочення», — пише forklog.com.

Раніше про оптимізацію штату повідомили такі гіганти — Coinbase, ConsenSys, Genesis Trading, Blockchain.com, Gemini, Luno, Matrixport, Chainalysis, Bittrex, Messari та інші компанії. З початку року Microsoft звільнила близько 10 000 людей. Платіжна компанія PayPal урізала приблизно 7% штату (- 2000 співробітників).Читати також:

В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

Цукерберг звільнить тисячі співробітників FacebookСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *