Последние новости
Конгрес США ухвалив резолюцію щодо запобігання страйку залізничників

Сенат США підтримав резолюцію, спрямовану на запобігання страйку залізничників, — повідомляють американські ЗМІ.

За їхніми даними, «за» проголосували 80 сенаторів, 15 виступили «проти».

Резолюція зобов’язує залізничні компанії та працівників дотримуватися угоди, яка була досягнута між операторами галузі та профспілковими лідерами у вересні. Угода забезпечує працівникам підвищення заробітної плати на 24% протягом п’яти років та дозволяє їм брати відгули для відвідування лікаря.

Раніше Палата представників ухвалила резолюцію 290 голосами «за» та 137 «проти». Наразі документ надійде на підпис президенту США Джо Байдену.

«Ми позбавили країну Різдвяної катастрофи в наших продуктових магазинах, на наших робочих місцях і в наших спільнотах«, — заявив Байден після ухвалення резолюції Конгресом.

У понеділок Байден закликав Конгрес США ухвалити угоду між працівниками залізниць та операторами галузі без змін, щоб запобігти загальнонаціональному страйку залізничників.


«Зупинка залізниць спустошить нашу економіку. Без вантажних залізничних перевезень багато галузей промисловості США закрилися б«, — сказав американський лідер.

За його словами, до 765 тис. американців, зокрема самі працівники залізниць, можуть залишитися без роботи лише за перші 2 тижні.

Усі 115 тис. залізничників країни мали оголосити страйк 9 грудня.


На частку залізничного транспорту в США припадає близько 40% далеких вантажних перевезень, тому навіть короткий страйк може призвести до порушень сполучення та затримок поставок вантажів, що погіршить проблеми в каналах постачання перед святковим сезоном.

Читайте також:

Union Pacific повідомяє, що разом зі своїми клієнтами – UPS та FedEx, вивчає можливості перебудови маршрутів в обхід округу.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *