Конгресмен прийшов на збори у шортах, у Сенаті США через це відновили дрес-код

Неофіційний одяг сенатора-демократа Джона Феттермана опинився в центрі уваги Капітолія. Сенат у середу формалізував давню — але раніше неофіційну — вимогу, щоб посадовці приходили до палати в діловому вбранні.

Сенат Конгресу США в середу ввчечері ухвалив резолюцію, яка наказує сенаторам-чоловікам носити в залі засідань діловий одяг, через тиждень після скасування формального дрес-коду для законодавців верхньої палати Конгресу.

Про це повідомляє газета The Washington Post.

За даними, резолюцію, що вводить єдині вимоги до зовнішнього вигляду сенаторів-чоловіків, було прийнято одноголосно. Тепер законодавці зобов’язані носити у залі засідань піджак, краватку та довгі штани. Резолюція не уточнює, який одяг рекомендується носити жінкам-сенаторам.

Спочатку законопроєкт був запропонований сенатором-демократом Джо Мінчіном (Західна Вірджинія) та сенатором-республіканцем Міттом Ромні (Юта). Відповідно, ці два парламентарі хочуть зобов’язати законодавців вдівати справжній дрес-код.

«Ми хочемо, щоб ті, хто працює в цій залі, виявили гідність та повагу, що відповідають цьому місцю», — заявив Ромні, виступаючи в залі засідань Сенату.

Лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер (від штату Нью-Йорк) зазначив, що події минулого тижня «дали зрозуміти, що офіційне оформлення дрес-коду – це правильний шлях». «Хоча в нас ніколи не було офіційного дрес-коду, події минулого тижня (недоречне вбрання, яке одів сенатор-демократ Джон Феттерман на зустрічі в Сенаті, — авт.) змусили всіх нас відчути, що офіційне введення дрес-коду — це правильний напрямок, у якому нам слід рухатися вперед», — сказав Шумер.

Пан Феттерман, якого побачили в четвер у виході з Капітолію в бордовому худі, не відповів прямо на запитання про нове правило. Натомість його офіс розіслав фото вірусного мему, на якому актор Кевін Джеймс зображений у ролі персонажа «Короля Квінс» Дага Хеффернана, знизуючи плечима та посміхаючись на камеру.

Сенатор Джон Феттерман (демократ від штату Пенсільванія), відмова якого від ділового стилю на користь шортів і толстовок послужила приводом для скасування дрес-коду, також погодився носити костюм.

20 вересня у верхній палаті Конгресу США було скасовано формальний дрес-код, який рекомендував чоловікам носити костюми, а жінкам – закриті сукні. Рішення викликало критику з боку представників Республіканської партії. 46 сенаторів-республіканців направили Шумеру листа, в якому висловили «глибоке розчарування та рішуче несхвалення» скасування дрес-коду, закликавши негайно його відновити.

Портал нагадує, що офіційного дрес-коду для законодавців в США ніколи не існувало, чоловіки традиційно носили костюм із краваткою, а жінки – сукню із закритими плечима чи штанний костюм. У 2019 році з ініціативи сенатора від Демократичної партії Емі Клобушар (штат Міннесота) жінкам у верхній палаті дозволили одягати сукні без рукавів та сорочки. Декількома роками раніше носити такі сукні дозволили жінкам з-поміж членів Палати представників.

У 2017 році тодішній речник Палати представників США Пол Раян пом’якшив правила в одязі після того, як десятки жінок-депутатів протестували проти заборони на оголення рук.Читати також:

Сенатор США назвав «вбивства росіян» найкращою інвестицією, яку зробили США?

Американський сенат схвалив військовий бюджет у $858 млрд

Сенатор-республіканець виступив із законопроєктом про заборону абортів після 15 тижня вагітності

Губернатор Каліфорнії підписав законопроєкти про ще більшу підтримку штатом ЛГБТК+ спільноти

Кеннеді-молодший вимагає захисту Секретної служби після побоювань вбивства


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *