Курйозний епізод із Байденом на саміті G7 в Італії (+Відео)

Увагу світових ЗМІ на саміті Великої сімки в італійській Апулії привернув не лише пакет допомоги для України, а й один курйозний епізод за участі президента США Джо Байдена.

Під час перегляду шоу парашутистів 81-річний американський лідер на деякий час розгубився та не зміг зорієнтуватися, в якому напрямку потрібно дивитись.

Поки інші учасники саміту стежили за виступом спортсменів, Байден відволікся та почав оглядатися навкруги. Здавалося, ніби він когось шукав поглядом.

На деякий час президент США навіть рушив у протилежному від учасників саміту напрямку. Врешті прем’єр-міністрка Італії Джорджа Мелоні підійшла до Байдена, взяла його під руку та повернула обличчям до місця дії.

Епізод став хітом в інтернеті й ще раз нагадав про похилий вік нинішнього господаря Білого дому. Припускають, що в когось з оточення могли виникнути побоювання через його тимчасову дезорієнтацію.

Утім, це анітрохи не применшує значущості рішень, ухвалених на саміті G7 в Італії щодо військової, фінансової та санкційної підтримки України. Протистояння російській агресії залишається одним із ключових пріоритетів для лідерів провідних демократичних держав.

Нагадаємо, раніше країни Великої сімки оголосили про виділення 50 млрд доларів з російських заморожених активів на відбудову України. Крім того, погоджено збільшення постачань систем протиповітряної оборони Patriot для ЗСУ.

Джерело: Bild

Читати також:

США та Україна підпишуть історичну угоду про безпеку

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *