LEGO вкладе $1 млрд у будівництво заводу у США

Підприємство стане сьомим за величиною серед заводів компанії у всьому світі.

Данський виробник конструкторів LEGO A/S інвестує 1 млрд доларів у будівництво заводу в США.

Як йдеться у пресрелізі компанії, підприємство, яке буде збудовано на південь від Річмонда, стане сьомим за величиною серед заводів LEGO по всьому світу. Будівництво підприємства, як очікується, дозволить створити понад 1,7 тис. робочих місць у найближчі десять років.

У LEGO зазначають, що проєкт також передбачає будівництво сонячної електростанції для постачання підприємства електроенергією, завдяки чому вуглецеві викиди будуть нульовими.

Компанія планує розпочати будівництво восени цього року та відкрити виробництво на заводі у другому півріччі 2025 року.

Зараз на ринку США продаються конструктори LEGO, що випускаються в мексиканському Монтерреї, де компанія має намір модернізувати це підприємство, оскільки серед споживачів стрімко зростає попит на її продукцію. Крім того, LEGO розширює свої заводи у Китаї та Європі.

LEGO у перекладі з датських слів «Leg Godt» означає «захоплююча гра» або «добре грай». Засновник Лего Оле Кірк Крістіансен. Сім’я Крістеансенсов купила Термопластавтомат в 1946 році і офіційно викупила патент на «пластмасові цеглини», які від різних конструкторів могли з’єднуватися між собою, що в кінцевому результаті стало основною фішкою LEGO.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “LEGO вкладе $1 млрд у будівництво заводу у США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *