Майкл Блумберг виділив $1 млрд Університету Джонса Гопкінса для безкоштовного навчання майбутніх медиків

Майкл Блумберг, відомий американський підприємець та колишній мер Нью-Йорка, зробив безпрецедентний внесок у розвиток медичної освіти США. Він пожертвував $1 млрд Університету Джонса Гопкінса, щоб зробити навчання безкоштовним для більшості студентів-медиків.

Ключові положення ініціативи:

  • Студенти з сімей, чий дохід не перевищує $300 тисяч на рік, будуть звільнені від оплати за навчання.
  • Студенти з сімей з доходом менше ніж $175 тисяч на рік отримають повне фінансування навчання та проживання.
  • Програма починає діяти з осіннього семестру 2024 року.


Блумберг пояснює свою ініціативу так: «США стикаються з серйозною нестачею лікарів, медсестер та фахівців у галузі громадського здоров’я. Однак висока вартість медичної вищої освіти часто стає перешкодою для вступу студентів до університетів».

Для порівняння, у 2023-2024 навчальному році середній борг випускника медичної школи Університету Джонса Гопкінса за навчання становить $105 тисяч.

Варто зазначити, що Майкл Блумберг сам є випускником Університету Джонса Гопкінса 1964 року. Після закінчення навчання він став співзасновником Bloomberg L.P. — міжнародної компанії, що спеціалізується на програмному забезпеченні, даних, фінансах та медіа. З 2002 по 2013 рік Блумберг обіймав посаду мера Нью-Йорка.

Ця ініціатива може стати важливим кроком у вирішенні проблеми нестачі медичних кадрів у США та зробити якісну медичну освіту доступнішою для талановитої молоді. Експерти вважають, що подібні програми могли б бути корисними і для України, де також існує проблема доступності медичної освіти та нестачі кваліфікованих медичних працівників.

Джерело: VOA

Читати також:

«Не було навіть кросівок»: брати з України навчатимуться в університеті США безкоштовно (+Відео)

Світлина з мережі Х

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *