Масове вбивство в режимі онлайн у супермаркеті Нью-Йорка

Цього вечора за нашим часом і вдень за американським у місті Баффало (штат Нью-Йорк) чоловік відкрив вогонь з автоматичної зброї по відвідувачах місцевого універсаму під назвою «Топс» на Джефферсон-авеню.

За інформацією місцевих ЗМІ, наразі відомо про десятьох убитих.

Підозрюваного затримано, його дані поки що не розголошуються, невідомі й мотиви вчиненого злочину, ймовірно расова нетерпимість. Відомо, що це 18-річний молодий мужчина, який транслював стрілянину по покупцях у прямому ефірі на якомусь відеохостингу.

До супермаркету злочинець приїхав власним автомобілем. На ньому були камуфляжна форма, каска та бронежилет. Він вистрілив у чотирьох людей біля крамниці, троє з них одразу ж загинули. Охоронець супермаркету, відставний поліціянт, намагався знешкодити нападника, але куля потрапила в бронежилет стрільця.

Душогуб застрелив охоронця та зайшов до магазину, де продовжив цілити по людях. Під час затримання підозрюваний приставив рушницю до власної шиї, але наприкінці кинув зброю та здався поліції.

Влада назвала цю трагедію злочином на ґрунті расової ненависті, адже серед постраждалих від куль 11 афроамериканців, яких більшість серед мешканців у цьому районі міста. Перед нападом злочинець зробив кілька написів на своїй зброї, зокрема, він написав ім’я Андерса Брейвіка.

За даними слідства, підозрюваний купив зброю легально, проте використав заборонені магазини. В справі триває слідство.Світлина з відкритих джерел (кадр із телепередачі)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Масове вбивство в режимі онлайн у супермаркеті Нью-Йорка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *