McDonald’s анонсує запуск мережі кав’ярень CosMc’s

Цього тижня McDonald’s оголосив про випробування свого нового концепту — CosMc’s, закладу невеликого формату, який відзначається своєю унікальністю та космічним підходом. CosMc’s обіцяє незабутній досвід, який вирізняється не лише своїм меню, але й цифровим обслуговуванням через вікно обслуговування Drive Thru.

Випробування розпочинається в місті Болінгбрук, Іллінойс, де гості матимуть можливість насолодитися сміливими напоями та смачними стравами. CosMc’s піднімає планку з напоями, пропонуючи аудиторії абсолютно нові смакові враження, такі як «Sour Cherry Energy Slush», «Tropical Spiceade» та «S’mores Cold Brew». Меню також включає інноваційні наїдки, серед яких «Spicy Queso Sandwich», «Savory Hash Brown Bites», а також десерти, такі як «Blueberry Lemon Cookie Sundae» і «Caramel Fudge Brownies».

CosMc’s робить акцент на цифровому замовленні та безперервному обслуговуванні через вікно обслуговування Drive Thru, щоб гості могли швидко та легко отримати свої замовлення. Цей підхід робить для гостей кожен візит зручним та приємним, забезпечуючи можливість налаштувань та індивідуалізації замовлень.

За словами представників компанії, до кінця 2024 року планується відкрити близько 10 пілотних закладів CosMc’s у регіонах Даллас-Форт-Верт і Сан-Антоніо, даруючи жителям цих місць нові можливості для позитивних вражень та втечі від повсякденних стресів.

CosMc’s вже зараз вирізняється своєю унікальністю та амбіцією змінити стандарти фастфуду. Відкриття нових пілотних закладів створює можливість для широкої аудиторії насолоджуватися неймовірною гамою напоїв та страв, які перевершують звичайні очікування. CosMc’s обіцяє подарувати враження, які виходять за межі звичайного, дозволяючи гостям відчути себе частиною цього нового, захопливого кулінарного Всесвіту.

Читати також:

McDonald’s тимчасово закрив усі офіси в США

В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *