McDonald’s може запропонувати комплексний обід за $5, щоб повернути клієнтів

McDonald’s розглядає можливість запровадження в усіх своїх закладах в США комплексного обіду вартістю $5 з метою повернути відвідувачів, які почали оминати мережу через високі ціни. Про це повідомило джерело, обізнане з планами компанії.

За $5 клієнти отримуватимуть на вибір: McChicken, McDouble або 4 штуки курячих нагетсів, а також порцію картоплі фрі та напій. Керівництво McDonald’s ще обговорює деталі впровадження цієї пропозиції з власниками франшиз.

Дискусії про запуск бюджетного комплексного обіду розпочалися невдовзі після того, як топменеджери McDonald’s повідомили про зменшення відвідуваності їхніх закладів. Через інфляційний тиск дедалі більше споживачів скорочують витрати на фаст-фуд, адже багато мереж, від McDonald’s до Subway, підвищували ціни останніми роками через зростання вартості робочої сили та продуктів.

«Ми маємо зосередитися на доступності цін, щоб переконати клієнтів повернутися», — заявив СЕО McDonald’s Кріс Кемпчинськи під час телефонної конференції з аналітиками та інвесторами 30 квітня.

За даними персонального фінансового сайту FinanceBuzz, McDonald’s підняв ціни у своєму меню найбільше серед усіх мереж фаст-фуду США за період з 2014 по 2024 рік. Опитування консалтингової фірми Revenue Management Solutions у січні показало, що близько 25% людей з доходом менше ніж $50 000 скорочують витрати на фаст-фуд через високі ціни.

Хоча ресторанні мережі посилаються на зростання витрат на оплату праці як ключовий фактор підвищення цін, галузеві аналітики наголошують, що для досягнення прогнозів доходів швидкоїжа мусить орієнтуватися на клієнтів з низькими статками.

«Якщо взяти McDonald’s, то більшість їхніх відвідувачів — це люди із середніми та низькими доходами. Саме на них вони мають розраховувати, і це ми зараз й спостерігаємо», — зазначив цього місяця аналітик Марк Каліновскі з Kalinowski Equity Research.

Звісно, комплексний обід за $5 не зробить McDonald’s піонером на ринку фаст-фуду. У 2015 році Wendy’s запровадила комплексний обід 4 за $4, а у 2019-му додала пропозицію Biggie Bag за $5. Остання включає сендвіч, 4 нагетси, маленьку порцію картоплі фрі та маленький напій на вибір.

За інформацією CBS News

Читати також:

McDonald’s анонсує запуск мережі кав’ярень CosMc’s

В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

У McDonald’s випадково видали клієнту $5 тис. разом із їжею

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *