McDonald’s тимчасово закрив усі офіси в США

Керівництво мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s заявило про тимчасове закриття офісів компанії у США.

Про це повідомляє Daily Mail.

Першим інформацію опублікував The Wall Street Journal про те, що всі працівники ознайомились зі службовою запискою керівництва компанії. Згідно зі звітом видання, звільнення – частина реструктуризації компанії – розпочнуться у понеділок, 3 квітня, після того, як співробітників переведуть на дистанційну роботу.

У листі співробітникам зазначається, що з 3 по 6 квітня вони працюватимуть із дому, щоб компанія могла ухвалити кадрові рішення. Компанія попросила співробітників скасувати всі особисті зустрічі з постачальниками та іншими підрядниками у штаб-квартирі. Співробітників, які не мають доступу до комп’ютера протягом найближчого тижня, зобов’язали надати особисту контактну інформацію своєму менеджеру.

У компанії зазначили, що таким чином забезпечать комфорт та конфіденційність для співробітників на період повідомлень про скорочення. McDonald’s відмовився коментувати кількість співробітників, що звільняються, — пише видання.

У січні компанія заявила, що планує до квітня прийняти «важкі» рішення щодо змін у штатному розкладі компанії. Гендиректор Кріс Кемпчинський повідомив, що очікує на економію коштів при переоцінці робочої сили. Тоді Кемпчинский говорив, зокрема, про намір заощадити гроші шляхом скорочення співробітників, проте не зміг назвати точну суму та кількість осіб. У заяві компанії говорилося, що виникло дуже багато підрозділів компанії, і це сповільнювало впровадження інновацій. Мережа мала намір консолідувати свою роботу над деякими проєктами та відмовитися від інших.

У McDonald’s працює близько 200 000 людей по всьому світу на корпоративних посадах та в ресторанах, що належать компанії. Близько 75% співробітників перебувають поза межами США.

У 2018 році у McDonald’s заявили, що компанія скорочує своє керівництво, щоб воно стало «конкурентоспроможнішим». Тоді звільнення пройшли в рамках плану скорочення адміністративних витрат на $500 млн до кінця 2019-го. У 2019 році на керівних посадах та у власних ресторанах по всьому світу працювало 205 000 осіб у порівнянні з 235 000 у 2017 році. Раніше про звільнення персоналу оголошували Twitter, Meta, Microsoft, Amazon та інші великі корпорації.

Читати також:

У McDonald’s випадково видали клієнту $5 тис. разом із їжею

В McDonald’s оголосили про масштабні скорочення персоналу у всіх країнах

Компанія Disney розпочала звільнення 7000 співробітників

Цукерберг звільнить тисячі співробітників Facebook

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *