Мільйонери тікають із США

Мільйонери віддають перевагу ОАЕ та Австралії замість США. Чистий приплив мільйонерів, активи яких перевищують $1 млн, у США скоротився більш ніж на 80% за 2022 рік порівняно з допандемічним рівнем.

Це випливає з даних лондонської компанії з імміграції Henley & Partners», — пише Bloomberg.

Це сталося частково і від того, що багаті американці самі шукають нових місць проживання за кордоном, — йдеться у звіті.

«У минулому програми інвестиційної міграції були насамперед привабливі для росіян, китайців, арабів та країн, що розвиваються, у яких були слабкі паспорти з обмеженим безвізовим доступом і низькою економічною мобільністю. Під час COVID це значно змінилося. Більшість наших клієнтів зараз із розвинених країн», – зазначив голова північноамериканського підрозділу компанії Мехді Кадірі.

У 2014 році США були «магнітом» для таких заможних мільйонерів, але за підсумками минулого року країна опустилася до шостого місця, поступившись місцем ОАЕ, Австралії, Сінгапуру, Канаді та Швейцарії. За даними видання, найбільший відтік мільйонерів спостерігався від мігрантів із Росії, Китаю та Індії.

«Люди все ще приїжджають, але значно збільшилася кількість людей, які їдуть», — сказав керівник відділу досліджень New World Wealth в Йоганнесбурзі Ендрю Амойлс, який взяв участь у складанні звіту. За його словами, багатьом мільйонерам, які залишили США від 50 до 60 років, деякі з них таке рішення пояснюють побоюваннями за безпеку чи високі податки.

Також, як свідчать дані звіту, більшість мільйонерів та мільярдерів в тому числі статки яких перевищують $100 млн, проживають у США (9,4 тис.), Китаї (2 тис.) та Індії (1,1 тис.).

Читати також

З початку пандемії у світі з’явилися 573 нових мільярдериСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Мільйонери тікають із США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *