Мільярдер Цукерберг несподівано потрапив до лікарні – йому зробили операцію

Мільярдер Марк Цукерберг був терміново госпіталізований. Він порвав хрестоподібну зв’язку і був прооперований.

Про подію Цукерберг розповів сам на своїй сторінці у Facebook. Він опублікував фото із лікарняної палати після операції на нозі. За словами Цукерберга, він готувався до бою ММА, який мав відбутися на початку наступного року, але тепер поєдинок буде відкладено.

«Порвав хрестоподібну зв’язку під час спарингу і щойно вийшов з операції із її заміни», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

На фото можна побачити, що його ліва нога зафіксована та перев’язана.

«Порвав ACL (хрестоподібну зв’язку) у спарингу і щойно переніс операцію щодо її заміни. Вдячний лікарям та команді за турботу про мене. Я готувався до бою по ММА на початку наступного року, але тепер це трохи відкладається», — написав бізнесмен під фото.

Він також додав, що після відновлення має намір провести бій. Користувачі Facebook побажали Марку якнайшвидшого відновлення, зазначивши, що його травма є серйозною.

Раніше очікувалося, що мільярдер зійдеться у поєдинку з найбагатшою людиною планети Ілоном Маском. Пізніше Цукерберг відмовився від бійки з Маском через «несерйозність» глави Twitter.

Нагадаємо, раніше Марк Цукерберг запустив аналог Twitter. Платформа для коротких повідомлень одержала назву Threads. Ілон Маск заявив, що нова соціальна мережа «поставить Землю виключно під каблук Цука без будь-яких інших варіантів». Після новини автор Tesla висловився про те, що готовий до бою з Цукербергом. Проте дізнатися, хто ж із них фізично сильніший, так і не вдалося.

На порталі Національної бібліотеки медицини США говориться, що травма передньої хрестоподібної зв’язки – це надмірне розтягування або розрив передньої хрестоподібної зв’язки (ACL) у коліні. Розрив може бути частковим чи повним. Пошкодження ACL часто супроводжуються іншими травмами. Найчастіше розрив ACL відбувається у середині зв’язки чи зв’язка відривається від стегнової кістки.

При таких пошкодженнях між краями розриву утворюється щілина, яка не гоїться самостійно. Лікарі рекомендують негайно звернутися за медичною допомогою у разі пошкодження передньої хрестоподібної зв’язки.

Читати також:

Цукерберг розкритикував Apple

Цукерберг відзвітував про прибутки Facebook

Світлина з відкритих джерел: Марк Цукерберг / Facebook

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *