Міністр оборони США Ллойд Остін виписаний з лікарні

Міністр оборони США Ллойд Остін був виписаний з лікарні вчасно, щоб виступити перед союзниками на важливій зустрічі, присвяченій розширенню підтримки України.

Остін був виписаний з Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда у вівторок ввечері та повністю відновив виконання своїх обов’язків менш ніж через дві години, йдеться у заяві Пентагону.

У заяві зазначено, що про це було повідомлено Білий дім, Конгрес, заступника міністра оборони та голову Об’єднаного комітету начальників штабів.

Остін був госпіталізований у неділю через «термінову проблему з сечовим міхуром», як описав її Пентагон.

Лікарі Остіна заявили у вівторок, що проблема була пов’язана з операцією з приводу раку простати, яку міністр переніс у грудні, але «вона була усунута за допомогою нехірургічних процедур» у понеділок.

Остін: ми забезпечимо Україні як короткострокову, так і довгострокову підтримку

За словами міністра оборони, Україна зараз особливо гостро потребує засобів ППО та артилерійських снарядів.

Голова Пентагону Ллойд Остін заявив у середу, що США підтримуватимуть Україну як у короткостроковій, так і у довгостроковій перспективі.

Ця заява прозвучала в момент, коли законопроєкт, в рамках якого асигнуються додаткові кошти на допомогу Києву, ще не прийнятий контрольованою республіканцями Палатою представників.

«Ми продовжуватимемо використовувати всі наші ресурси, щоб забезпечити Україні як короткострокову, так і довгострокову підтримку», — наголосив Остін.

Він підкреслив, що сьогодні Україна особливо гостро потребує засобів протиповітряної оборони та артилерійських снарядів.

Нагадаємо, що законопроєкт, ухвалений Сенатом і направлений на розгляд Палати представників, включає 61 мільярд доларів для України, 14 мільярдів доларів — для Ізраїлю та 4,83 мільярда доларів — для підтримки партнерів США в Індо-Тихоокеанському регіоні, включаючи Тайвань, та стримування агресії з боку Китаю.

Крім того, план передбачає виділення 9,15 мільярда доларів на гуманітарну допомогу цивільному населенню Гази та Західного берега річки Йордан та інших зон конфлікту на планеті.

Отже, міністр оборони США Ллойд Остін був швидко виписаний з лікарні після лікування проблеми з сечовим міхуром та відновив виконання своїх обов’язків.

Попри те, що Конгрес ще остаточно не ухвалив законопроєкт про додаткову допомогу Україні, Остін запевнив, що США продовжуватимуть підтримувати Україну як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі, особливо в постачанні засобів ППО та артилерійських снарядів, у чому Україна гостро потребує на цьому етапі війни.

За інформацією Voice of America

Читати також:

Сенат США просуває пакет допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *