Місяць кривавої війни: у Нью-Йорку разом підняли американський та український прапори

Український прапор підняли в центрі Нью-Йорка, жовто-блакитний стяг майорітиме на Манхеттені до перемоги України у війні.

Мер Нью-Йорка Ерік Адамс взяв участь у церемонії підняття прапорів США та України на Манхеттені.

В соціальній мережі Твіттер опубліковано фото як Адамс особисто підняв український прапор.

У церемонії брали участь Генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голубов, депутати міської ради та мерії, члени Конгресу, представники української громади.

«Будь-який конфлікт, який розгортається в глобальному масштабі, розгортається на вулицях Нью-Йорка. Бомби, які вибухають у Києві, розбивають наші серця тут, у Нью-Йорку, і по всій нашій країні», — сказав Адамс.

За словами мера Нью-Йорка, підняття прапора також «підіймає енергію та дух українського народу, щоб українці знали, що ми з ними».

Адамс наголосив, що пишається стійкістю та духом українського народу, який протистоїть терористичним атакам і насильству і ніколи не відмовиться від захисту своєї Батьківщини.

«Ми знаємо, як це боротися за Батьківщину і сьогодні ми єдині. Ми з вами. Ми є частиною українського народу», — підсумував Адамс.

Прапор буде майоріти над Нью-Йорком до перемоги України у війні!

Місяць тому, 24 лютого війська РФ розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють і знищують ключову інфраструктуру, житлові райони українських міст, селищ і сіл з артилерії, градів та балістичних ракет.

Губернатор Кеті Хочул також повідомила, що 24 березня, у день коли мине місяць від початку російського вторгнення на будівлі Капітолію, Виконавчого особняка та штаб-квартири відділу внутрішньої безпеки та надзвичайних ситуацій буде вивішувати український стяг на знак солідарності з українським народом. Губернатор також запросила органи місцевого самоврядування Нью-Йорка приєднатися до заходу.

«Нью-Йорк є гордим домом найбільшої української громади в Сполучених Штатах, і ми засуджуємо несправедливе та безсовісне насильство, яке вчиняє Володимир Путін щодо народу України», – наголосила губернатор Хочул.

«Наші молитви за жертв та переселенців цієї війни. Завтра ми будемо вивішувати український прапор на державних будівлях на знак солідарності з тими, хто в Нью-Йорку боїться за своїх рідних та близьких. Я запрошую інші міста та муніципалітети штату Нью-Йорк приєднатися до нас, щоб показати нашу непохитну підтримку демократії перед обличчям тиранії».

Минулого тижня губернатор повідомила про заборону державним органам і органам влади укладати контракти з організаціями, які продовжують вести бізнес в РФ. На початку березня губернатор Хочул оголосила про заходи щодо посилення застосування санкцій Департаментом фінансових послуг (DFS) проти РФ, включаючи придбання додаткової технології блокчейн-аналітики. У лютому губернатор Хочул наказала усім державним установам і органам влади вилучити державні кошти з Росії та припинити співпрацю з російськими компаніями.


Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Місяць кривавої війни: у Нью-Йорку разом підняли американський та український прапори

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *